Home » X » 24Option recenze

24Option recenze

Rychle a jasně reagující online podpora, přehledná a rychlá online webová platforma. Stabilní pozice brokera na trhu. To vše bylo 24Option.


Aktuálně již broker 24Option nepatří mezi doporučené brokery, údajně se dopouští  podvodu na klientech.

Původní recenze:

Říká se ,,není všechno zlato, co se třpytí“, broker 24Option se prezentuje pravě zlatou barvou na černém pozadí. Platí to i u něj?

Z mého pohledu je důležitá především přehlednost softwaru brokera a tuto podmínku splňuje 24Option na jedničku. Pro obchodníky, kteří využívají k obchodování mobilní telefon jsou připraveny aplikace pro operační systém Android / iOS.

Vlastníkem společnosti je Mika Holdings Inc, v oboru podniká již od roku 2010 a patří mezi nejkvalitnější brokery vůbec (hodnoceno podle odezvy uživatelů). Společnost je poskytovatelem finančních  služeb v EU regulovaný úřadem CySEC.

Se společností 24Option můžete obchodovat binární opce High/Low, Boundary (Inside/Outside), Touch/No Touch, Short Term (60 sekund, 2 minuty a 5 minut). Minimální investice do jedné opce je 24 $.

Minimální vklad je 250 $, po uskutečnění vkladu máte  k dispozici i demo účet. Který vám umožní testovat své obchodní strategie bez rizika.

Platforma i web jsou pouze v anglickém jazyce, můžete však požádat o podporu v češtině/slovenštině. Pokud by pro vás absence češtiny byla výraznou překážkou doporučujeme brokera TopOption .

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.