Home » Kryptoměny

Investice do kryptoměn: Do čeho a jak investovat? (jiné než BitCoin)

kryptoměny

Dám vám pár užitečných tipů na investice do kryptoměn a nebudete to BitCoin. Na trhu jsou lepší kryptoměny, které zatím nejsou dostatečně zhodnoceny.

Neskutečné daňové zatížení za obchodování kryptoměn v Polsku

Podle současné polské legislativy by měl každý obchodník z Polska zaplatit 1% z každé provedené transakce s kryptoměnou.

Jak fungují transakce BitCoinu?

Když budu chtít odeslat nějakou částku v Bitcoinech, musí proběhnout dvě fáze. V první řadě musí dojít k ověření, že mám dostatečnou částku k odeslání a v druhé fázi, že jsem aktuálním vlastníkem BitCoinů, které odesílám.

Indie zakazuje obchodování s kryptoměnami

Občané Indie nebudou moci nakupovat kryptoměny a ani vybírat peníze z kryptoměn na své bankovní účty, s okamžitou platností jim to zakazuje Reserve Bank of India.

Zdanění kryptoměn

I přesto, že zdanění kryptoměn zatím není specificky upraveno daňovými předpisy, je třeba se jim zabývat v rámci každoročního vyplňování daňového přiznání. V tomto článku se budu věnovat tématu zdanění kryptoměn v oblasti daně z příjmů fyzických osob.

CoinBase recenze – poplatky, zkušenosti, bonus, na co si dát pozor?

V dnešní recenzi vám představím burzu CoinBase, dozvíte se jaké s ním mám osobní zkušenosti, jaké jsou poplatky a na co si dát pozor.

Venezuela založila nové kryptoměny Petro a Petro Gold

Za založením kryptoměn stojí vláda prezidenta Nicoláse Maduroa. Obě měny jsou výjimečné tím, že jsou kryté státním majetkem.

Facebook blokuje všechny reklamy na kryptoměny a binární opce

Web cnbc informuje o tom, že Facebook se rozhodl neumožnit vytváření reklamních kampaní na kryptoměny, binární opce a ICO´s.

Co ovlivňuje kurzy kryptoměn (BitCoin, Ethereum atd.)?

Abyste mohli ziskově obchodovat kryptoměny, musíte vědět, co ovlivňuje jejich cenu a na to se podíváme v dnešním článku.

Nemohou vybrat peníze z Bittrex, jedné z největších burz s kryptoměnami

Internetový magazín businessinsider uveřejnil zprávu o tom, že klienti jedné z největších internetových burz tvrdí, že nemohou již více než 30 dní vybrat peníze. Údajně jim zákaznická podpora ani neodpovídá na dotazy, proč tomu tak je.