Home » Kryptoměny

Kde si založit demo účet na kryptoměny?

kryptoměny demo

Dnes se podíváme, kde je nejlepší si založit demo účet pro obchodování kryptoměn. V dnešní době je na trhu velké množství brokerů a vybrat si toho nejlepšího pro vás není úplně jednoduché.

Initiative Q rychlé info – jen další příživník na kryptoměnách?

Initiative Q

Pokud pravidelně sledujete diskuze o kryptoměnách, určitě jste se již s Initiative Q setkali. V tom to článku si řekneme, jak Initiative Q funguje a zda má význam se tímto systémem zabývat.

Jak nakoupit nebo prodat BitCoin v automatu? Kde automaty najít? Mapa

bitcoin automaty mapa

Poradíme vám, kde a jak nakoupit nebo prodat BitCoin v automatech. Počet BitCoin bankomatů se neustále rozšiřuje, najdete je ve vestibulech metra a v obchodních centrech.

BitCoin kurz v CZK a USD, graf, kalkulačka

bitcoin

Sledujte aktuální i historický kurz BitCoinu v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod BTC do českých korun. Víte, kde koupit BTC?

Co je to podvod typu letadlo?

letadlo

V oblasti kryptoměn nejsou podvody ničím výjimečným. Cíleny jsou hlavně na nováčky a jejich zájem vlastnit kryptoměny a vydělávat na nich.

Znáte největší Bitcoin krádeže? Toto je 7 z nich

kryptoměny

Kryptoburzy byly cílem hackerů již od začátku jejich provozu. Dnes se podíváme na 7 největších krádeží Bitcoinu.

Spotřeba energie v síti BitCoin

bitcoin

BitCoin spotřebovává pro provoz své sítě velké množství energie. Dnes se podíváme, jaké množství to je a srovnáme ho s různými státy světa.

Jak funguje a jak si založit BitCoin paper wallet

bitcoin

BitCoin paper wallet se používá k uložení BitCoinů do nehacknutelné podoby (papír). Jednoduše si vygenerujete public a private key s QR kódy a vytisknete.

Co je to ICO?

kryptoměny ve vzduchu

ICO je zkratka z anglického spojení „initial coin offering“, můžeme přeložit jako „počáteční nabídka měny“. ICO je vytvoření a následný prodej digitálních tokenů.

Slovník kryptoměn: Top 23 výrazů, které musíte znát

bitcoin

Chcete se pohybovat ve světě kryptoměn? Pak musíte znát minimálně těchto 23 výrazů.