Home » Binární opce » Binární opce podvod

Binární opce podvod nejsou, pokud se jim budete věnovat, zjistíte, že se správnou strategií na nich můžete dobře vydělávat. Podrobnější informace naleznete v online průvodci binárními opcemi.

Na druhou stranu se můžete setkat s podvodnými stránkami, které vám nabízí nesmyslné výdělky, jedná se zejména o smyšlené příběhy, nefungující strategie a automatické obchodní systémy.

Proč vůbec existují podvodné stránky?

Lidé, kteří vymýšlejí krásné životní příběhy, automatické obchodní systémy a různé nefungující obchodní strategie se na vás jen snaží vydělat. Získávájí totiž peníze od brokera za registraci nových obchodníků a je jim jedno jestli vyděláte nebo ne.

podvodník na binární opce

Většina podvodů chodí lidem do e-mailové schránky, je to způsobené tím, že podvodníci nakoupí databázi obsahující miliony e-mailových schránek, rozešlou hromadné e-maily a čekají, kdo se chytne. V e-mailu naleznete text propagující nějaký obchodní systém nebo úžasný příběh s odkazem na web.

Jak vypadá klasický podvod s binárními opcemi?

  • Vydělám XY € denně a stačí mi jen půl hodiny práce.
  • Jsem letitý obchodník a nyní vám v krátké chvíli zcela zdarma představím svůj obchodní systém, a budete vydělávat jako já.
  • Dám vám pár rad stačí se jen registrovat na …

Chápu, že možná chcete mít byt v Barceloně jako obchod(podvod)ník Adam Bříza nebo super auto a vilu na Novém Zélandu jako Miroslav Kadlec. Ale tudy cesta nevede.

Binární opce nejsou podvod, ale nemůžete čekat, že přijdete a bez žádných znalostí za den vyděláte na dovolenou na Hawaii. To by to dělal každý.

S dostatkem znalostí, odhodlanosti a zkušeností, však můžete obchodováním s binárními opcemi dobře vydělávat. Začít můžete naším online průvodcem, kde se krok po kroku dozvíte vše potřebné pro úspěšné obchodování.

Pro jistotu si raději své binární strategie testujte na demo účtu zdarma, ať zbytečně neriskujete vlastní peníze.

V této kategorii vás budeme pravidelně informovat o podvodech s binárními opcemi, abyste se mohli všem obloukem vyhnout.

Dozvěděli jste se, že obchodování s binárními opcemi není podvod, ale že jsou jen neférový jedinci, kteří se s vámi snaží manipulovat a vydělat na vás. My vám nikdy nelžeme a vždy vás upozorňujeme na možná rizika spojená s obchodováním binárních opcí. Pokud narazíte na nějakou další podezřelou stránku napište nám prosím na admin[zavinac]forbino.com. Díky

Upozornění: Od 2.července jsou v Evropské unii zakázány binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Kdo je profesionál?

Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku. Kam dál? Alternativy k binárním opcím.

The profit from home system – recenze a trocha zábavy pro každého

Dnes ráno na mě vyskočila reklama na „The profit from home system“, normálně bych se takovým systémem ani nezabýval, protože obchodních systémů je celá řada, ale na tomhle je něco extra.

Algo Cash Master recenze

Mezi velmi diskutované obchodní algoritmy patří Algo Cash Master. Systém, který by měl pomoci k velmi ziskovému obchodování s binárními opcemi. Jenže jak se v diskusích a mnoha článcích ukazuje, jedná se o velmi problematickou záležitost. Co o ní ukázala naše recenze?

Ultimate4Trading recenze – podvod?

Obchodování s binárními opcemi je pro mnoho lidí velmi lákavou záležitostí. Na těchto transakcích jde totiž relativně rychle vydělat vysoké částky peněz.

HarvardSignals.com propracovaný podvod?

Sním svoji kravatu, pokud nezdvojnásobíte svůj vklad do dnešní půlnoci! Vyhrajete 50 obchodů v řadě!  Pokaždé!

Recenze The Millionaire in PJS a The Timing system

Obchodování s binárními opcemi je čím dál oblíbenější. Z toho těží nejenom seriózní brokerské společnosti, ale také různí podvodníci. Proto se vám může hodit recenze systému The Millionaire in PJS. Dále pro vás máme informace o systému s názvem The Timing system.

Upozornění na podvod PracujOnline.cz

Dříve jsme vás informovali o podvodu ProfitOnline.cz, dnes si představíme podpůrnou stránku projektu s názvem PracujOnline.

Profit Online .cz jen další podvod?

Nedávno jsem narazil na stránku ProfitOnline.cz, která láká návštěvníky na obchodování binárních opcí u brokera EZtrader.

Tomáš Brabec a SuperAlerts

Možná si vzpomínáte na podvod Pavla Kováče na webu binary-profit.com, dnes tu máme pokračování na stejném webu, ale tentokrát s Tomášem Brabcem.

OpceBinarni com – úsměvný podvod

Pokud obchodujete binární opce nebo se o ně alespoň zajímáte, pak jste se nejspíše setkali s webem OpceBinarni com.

BinaryBotPro podvod?

Je BinaryBotPro zázračný software nebo další podvod na binárních opcích?