Home » Podvody » Podvod s kryptoměnou TRON – investicnicasopis.com

Podvod s kryptoměnou TRON – investicnicasopis.com

investicni casopis

Falešné sliby a zavádějící informace projektu investicnicasopis.com mohou nalákat důvěřivce ke koupi kryptoměny Tron. Nenechte se napálit.


Hned v nadpisu webu se dozvíte toto „S touto metodou můžete vydělat více než 30 000 Kč na každé investované pětikoruně“. Ano, můžete, ale to můžete i na ruletě, pokud máte štěstí, ale vaše šance jsou mizivé.

„Po provedení důkladných analýz odborníci potvrdili účinnost nové metody a objevili, co umožňuje tak extrémně rychlé vydělávání.“ – To museli být opravdu skvělý odborníci (pravděpodobně američtí vědci 😀 ), že objevili, to že nákupem kryptoměn můžete vydělat, pokud poroste jejich cena.

Pročetl jsem si celý web, vysvětlím vám, jak zázračná metoda podle jejich popisku funguje:

Nakoupíte kryptoměnu Tron, držíte a doufáte, že cena půjde nahoru.

Vidíte v tom nějaký zázrak? Myslíte, že vyděláte skoro 1 milion Kč za 4 týdny jako Zdeněk Zapletal?

sliby tron

Pravděpodobně ne! Na tento projekt jsem přišel na webu novinky.cz (placená reklama pod článkem), docela mě (ne)udivuje, co vše je ochoten seznam.cz podporovat. Měli by zapracovat na kontrole reklam.

Reklama z novinky.cz (oba odkazy směřují na investicnicasopis.com):

novinky-reklama

Vysvětlení, jak funguje obchodování kryptoměn

Na kryptoměnách je opravdu možné vydělat vysoké částky. Rozhodně, ale není nic zaručeno a obchodování nese vysoké riziko ztráty investice. Předchozí vývoj kurzu nezaručuje stejný vývoj v budoucnu. Kdyby to bylo, tak jednoduché, dělal by to každý.

Pokud chcete o kryptoměnách získat užitečné informace, přečtěte si článek Jak fungují kryptoměny a jak na nich vydělávat.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.