Home » Podvody » Hassly recenze – jedná se o podvod? Ano.

Hassly recenze – jedná se o podvod? Ano.

Proč je Hassly podvod? Detailní informace se dozvíte z této recenze.


Hassly se stal v poslední době pomerně populárním. Bohužel jeho popularita není důsledkem skvělé služby, která pomáhá jeho klientům vydělávat peníze, ale výsledkem masivní reklamní kampaně.

Proč je tedy Hassly podvodem?

Protože nefunguje. Jediným úkolem tohoto systému je z lidí vylákat peníze. Má naprosto totožné schéma jako většina podvodů. To už máte na podvody i nějaký standard? Ano, schéma vypadá takto:

Upozornění: Nejedná se o návod, jak vytvořit vlastní podvod, pouze upozorňujeme, jak většina podvodů vypadá, abyste je mohli lépe identifikovat a vyhnout se jim.

  • Vytvoříte stránku, které propaguje nějakou službu se zaručeným výdělkem. Hlavně nesmíte zapomenout registrovat doménu na neexistující subjekt, aby vás nikdo hned nenašel.
  • Uděláte masivní reklamní kampaň – zpravidla pomocí spam emailů nebo vyskakovací reklamy na pochybných stránkách.
  • Taháte z lidí peníze dojemnými příběhy o tom jak jedndoduše zbohatnou během krétkého času a bez znalostí investování.
  • Vyděláváte na provizích od brokera.

Toto je schéma většiny podvodů, liší jen ve své propracovanosti a cílové skupině. Často podvody cilí na lidi bez práce, matky na mateřské dovolené a důchodce. V zásadě platí, že pokud něco vypadá moc dobře, aby to byla pravda, pak se jedná o lež.

Co dělat, pokud jste byly podvedeni?

Klidně si poplačte/vyřvěte/napište komentář k nám na web a pusťte emoce ven, pomůže to vaší psychice. Smiřte se s tím, že nejspíše své peníze již nikdy neuvidíte, pravděpodobně budou uloženy někde v daňových rájích.

Obraťte se na tvůrce podvodu, ať vám vrátí peníze. To na  99,99% fungovat nebude, následně se můžete obrátit na policii, pravděpodobně vám to peníze také nevrátí, ale mohou web zastavit a další lidé už nebudou podvedeni na stejné stránce. Na policii se obracejte pouze v případě, kdy jste si jisti, že jste byli podvedeni.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.