Home » Ekonomický magazín » Binární opce » Rizika spojená s binárními opcemi

Rizika spojená s binárními opcemi

varování

Binární opce jsou riziko, že přijdete o své peníze, ale jsou také příležitost k  pravidelnému přivýdělku. V dnešním článku si ukážeme výhody a nevýhody binárních opcí.


Upozornění: Od 2.července jsou v Evropské unii zakázány binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Kdo je profesionál?

Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku. Kam dál? Alternativy k binárním opcím.

Na začátku  je potřeba si uvědomit, že nic nejde samo a nic není zadarmo. Pokud chcete být úspěšní obchodníci, budete muset na začátku počítat s investicí, tou investicí nejsou jen peníze, ale především čas, který budete muset věnovat vzdělání a testování svých strategií. Dokonce si troufnu říct, že peníze jsou to poslední, co vám bude chybět v případě neúspěchu.

Kolik času obchodování budete věnovat záleží jen na vás, až se naučíte ziskově obchodovat bude časová náročnost menší, může to být i jen pár minut denně.

Co je potřeba si na uvědomit než začnete?

  • Máte čas na obchodování?
  • Máte silnou vůli a trpělivost?
  • Dokážete se poučit ze svých chyb?

Pokud jste na všechny otázky odpověděli “ano”, pak můžeme pokračovat dál. Nyní už víte, co je potřeba a teď si řekneme, čemu se vyvarovat.

Na co si dát pozor?

  • Nenaleťte na různé automatizované systémy, které budou vydělávat za vás, nic z toho nefunguje viz: BinaryBotPro nebo OptioNavigator, takových systému je celá řada.
  • Nevěřte snadným výdělkům a pohádkám o statisícových výdělcích bez práce viz: Adam Bříza, Miroslav Kadlec, Pavel Kováč a další “odborníci”.
  • Obchodujte jen u ověřených brokerů, kteří mají licenci od EU. U nás najdete jen ověřené brokery, které sami testujeme.
  • Nesnažte se jen točit peníze! Najděte si strategii a té se držte. Pokud chcete jen náhodně klikat na dvě tlačítka, tak ani nezačínejte.

Co můžete ztratit?

  • Čas
  • Vklad od 100 $ – cca 2 000 Kč

Co můžete získat?

  • Dlouhodobý pravidelný příjem. Výše výdělku závisí čistě na vás, může to být pár stokorun, ale i desítky tisíc měsíčně.

Pořád vás binární opce zajímají? Pokud ano, pak doporučujeme pokračovat průvodcem na binární opce.

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.