Home » Kryptoměny » Waves Community Token kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit WCT?

Waves Community Token kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit WCT?

Waves Community Token

Sledujte aktuální kurz Waves Community Token v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod WCT do českých korun. Víte, kde koupit Waves Community Token?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně WCT/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Waves Community Token(WCT) v USD a CZK

Aktuální cena v USD1,15884
Aktuální cena v CZK23,94
Celková tržní hodnota v USD11 553 168
Celková tržní hodnota v CZK238 678 915
Změna ceny za posledních 24h2.7%
Změna kurzu za posledních 7 dní15.2%
Aktualizováno23.04.2018 08:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Waves Community Token zvýšila o 2.7%. Celkově se můžeme bavit o rostoucí tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota WCT zvýšila o 15.2%. Celková tržní hodnota kryptoměny Waves Community Token k 23.04.2018 08:59 je 11 553 168 USD (zhruba 238 678 915 Kč), což z ní dělá 482. nejcennější kryptoměnu světa.

Waves Community Token kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: WCT

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Waves Community Token na české koruny a naopak cenu CZK na WCT. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 23.04.2018 08:59

Jak a kde koupit Waves Community Token

WCT je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Waves Community Token?

Vyplatí se zajímat o WCT a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Waves Community Token kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit WCT?
3 (60%) 1 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Waves Community Token koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.