Home » Kryptoměny » T-coin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit TCOIN?

T-coin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit TCOIN?

Sledujte aktuální kurz T-coin v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod TCOIN do českých korun. Víte, kde koupit T-coin?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně TCOIN/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny T-coin(TCOIN) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,00018
Aktuální cena v CZK0,00
Celková tržní hodnota v USD0
Celková tržní hodnota v CZK0
Změna ceny za posledních 24h112.08%
Změna kurzu za posledních 7 dní10.5%
Aktualizováno21.04.2018 00:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny T-coin zvýšila o 112.08%. Celkově se můžeme bavit o rostoucí tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota TCOIN zvýšila o 10.5%. Celková tržní hodnota kryptoměny T-coin k 21.04.2018 00:59 je 0 USD (zhruba 0 Kč), což z ní dělá 1493. nejcennější kryptoměnu světa.

T-coin kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: TCOIN

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny T-coin na české koruny a naopak cenu CZK na TCOIN. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 21.04.2018 00:59

Jak a kde koupit T-coin

TCOIN je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně T-coin?

Vyplatí se zajímat o TCOIN a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

T-coin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit TCOIN?
4.1 (82.5%) 16 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas T-coin koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.