Home » Kurzy » SproutsExtreme kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit SPEX?

SproutsExtreme kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit SPEX?

Sledujte aktuální kurz SproutsExtreme v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod SPEX do českých korun. Víte, kde koupit SproutsExtreme?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně SPEX/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).

Aktuální kurz a tržní hodnota měny SproutsExtreme(SPEX) v USD a CZK

Aktuální cena v USD 0,00011
Aktuální cena v CZK 0,00
Celková tržní hodnota v USD 318 492
Celková tržní hodnota v CZK 6 547 502
Změna ceny za posledních 24h -2.4%
Změna kurzu za posledních 7 dní 23.44%
Aktualizováno 20.02.2018 23:49

Za posledních 24h se cena kryptoměny SproutsExtreme snížila o 2.4%. Přestože cena měny během posledních 24h klesla, za předchozích 7 dní, se hodnota SPEX zvýšila o 23.44%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším klesajícím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny SproutsExtreme k 20.02.2018 23:49 je 318 492 USD (zhruba 6 547 502 Kč), což z ní dělá 1053. nejcennější kryptoměnu světa.

SproutsExtreme kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: SPEX

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny SproutsExtreme na české koruny a naopak cenu CZK na SPEX. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 20.02.2018 23:49

Jak a kde koupit SproutsExtreme

SPEX je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně SproutsExtreme?

Vyplatí se o ní zajímat a zvažovat její nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

SproutsExtreme kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit SPEX?

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas SproutsExtreme koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.