Home » Kurzy » Speed Mining Service kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit SMS?

Speed Mining Service kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit SMS?

Sledujte aktuální kurz Speed Mining Service v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod SMS do českých korun. Víte, kde koupit Speed Mining Service?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně SMS/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).

Aktuální kurz a tržní hodnota měny Speed Mining Service(SMS) v USD a CZK

Aktuální cena v USD 55,57470
Aktuální cena v CZK 1 135,28
Celková tržní hodnota v USD 0
Celková tržní hodnota v CZK 0
Změna ceny za posledních 24h -2.38%
Změna kurzu za posledních 7 dní 27.3%
Aktualizováno 18.02.2018 04:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Speed Mining Service snížila o 2.38%. Přestože cena měny během posledních 24h klesla, za předchozích 7 dní, se hodnota SMS zvýšila o 27.3%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším klesajícím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Speed Mining Service k 18.02.2018 04:59 je 0 USD (zhruba 0 Kč), což z ní dělá 1310. nejcennější kryptoměnu světa.

Speed Mining Service kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: SMS

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Speed Mining Service na české koruny a naopak cenu CZK na SMS. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 18.02.2018 04:59

Jak a kde koupit Speed Mining Service

SMS je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Speed Mining Service?

Vyplatí se o ní zajímat a zvažovat její nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Speed Mining Service kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit SMS?

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Speed Mining Service koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.