Home » Kryptoměny » Speed Mining Service kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit SMS?

Speed Mining Service kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit SMS?

Sledujte aktuální kurz Speed Mining Service v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod SMS do českých korun. Víte, kde koupit Speed Mining Service?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně SMS/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Speed Mining Service(SMS) v USD a CZK

Aktuální cena v USD26,73700
Aktuální cena v CZK546,50
Celková tržní hodnota v USD2 798 831
Celková tržní hodnota v CZK57 207 836
Změna ceny za posledních 24h21.24%
Změna kurzu za posledních 7 dní102.89%
Aktualizováno19.04.2018 08:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Speed Mining Service zvýšila o 21.24%. Celkově se můžeme bavit o rostoucí tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota SMS zvýšila o 102.89%. Celková tržní hodnota kryptoměny Speed Mining Service k 19.04.2018 08:59 je 2 798 831 USD (zhruba 57 207 836 Kč), což z ní dělá 693. nejcennější kryptoměnu světa.

Speed Mining Service kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: SMS

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Speed Mining Service na české koruny a naopak cenu CZK na SMS. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 19.04.2018 08:59

Jak a kde koupit Speed Mining Service

SMS je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Speed Mining Service?

Vyplatí se zajímat o SMS a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Speed Mining Service kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit SMS?
4 (80%) 2 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Speed Mining Service koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.