Home » Kryptoměny » Sharpe Platform Token kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit SHP?

Sharpe Platform Token kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit SHP?

Sledujte aktuální kurz Sharpe Platform Token v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod SHP do českých korun. Víte, kde koupit Sharpe Platform Token?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně SHP/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Sharpe Platform Token(SHP) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,24281
Aktuální cena v CZK5,07
Celková tržní hodnota v USD3 940 890
Celková tržní hodnota v CZK82 338 411
Změna ceny za posledních 24h-4.96%
Změna kurzu za posledních 7 dní18.77%
Aktualizováno25.04.2018 17:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Sharpe Platform Token snížila o 4.96%. Přestože cena měny během posledních 24h klesla, za předchozích 7 dní, se hodnota SHP zvýšila o 18.77%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším klesajícím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Sharpe Platform Token k 25.04.2018 17:59 je 3 940 890 USD (zhruba 82 338 411 Kč), což z ní dělá 678. nejcennější kryptoměnu světa.

Sharpe Platform Token kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: SHP

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Sharpe Platform Token na české koruny a naopak cenu CZK na SHP. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 25.04.2018 17:59

Jak a kde koupit Sharpe Platform Token

SHP je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Sharpe Platform Token?

Vyplatí se zajímat o SHP a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Sharpe Platform Token kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit SHP?
5 (100%) 1 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Sharpe Platform Token koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.