Home » Nebula AI kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit NBAI?

Nebula AI kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit NBAI?

Sledujte aktuální kurz Nebula AI v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod NBAI do českých korun. Víte, kde koupit Nebula AI?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně NBAI/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Nebula AI(NBAI) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,00610
Aktuální cena v CZK0,14
Celková tržní hodnota v USD7 097 419
Celková tržní hodnota v CZK157 483 850
Změna ceny za posledních 24h1.94%
Změna kurzu za posledních 7 dní-15.08%
Aktualizováno25.06.2018 18:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Nebula AI zvýšila o 1.94%. Přestože cena měny během posledních 24h rostla, za předchozích 7 dní, se hodnota NBAI snížila o 15.08%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším rostoucím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Nebula AI k 25.06.2018 18:59 je 7 097 419 USD (zhruba 157 483 850 Kč), což z ní dělá 486. nejcennější kryptoměnu světa.

Nebula AI kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: NBAI

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Nebula AI na české koruny a naopak cenu CZK na NBAI. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 25.06.2018 18:59

Vyplatí se obchodovat Nebula AI?

Jelikož Nebula AI patří mezi měny s poměrně nízkou celkovou tržní hodnotou, může docházet k větším výkyvům v ceně s porovnáním s již zaběhnutými kryptoměnami.

Osobně mám špatné zkušenosti s obchodováním altcoinů s nízkou tržní hodnotou, několikrát jsem se již spálil, a tak raději obchoduji kryptoměny z top dvacítky (podle tržní kapitalizace). Podle mých zkušeností jsou výkyvy cen u předních kryptoměn zpravidla nižší a lépe se dají předpovídat.

Nezapomínejte, že cena BitCoinu/Ethera má zásadní vliv na hodnotu NBAI. Doporučuji vám si přečíst článek - Do čeho a jak investovat.

Jak koupit Nebula AI pomocí kreditní/debetní karty?

Téměř žádnou méně známou kryptoměnu není možné koupit přímo za peníze, ale je potřeba nejprve nakoupit BitCoin nebo Ethereum a ty směnit za jinou kryptoměnu. Velice jednoduchým způsobem, jak nakoupit BitCoin/Ethereum pomocí platební karty je broker Hodly. U brokera se vám automaticky založí peněženka, do které nakoupíte BTC/ETH a následně na nějaké online burze směníte za Nebula AI. Většina online burz neumožňuje nakupovat kryptoměny za fiat měnu (fiat měna = peníze vytvořené mocí úřední => české koruny, eura, dolary atd.) a právě proto je potřeba broker, který vám to umožní.

Jaký je postup pro nákup měny Nebula AI?

V první řadě si ověřte, zda je možné Nebula AI koupit za BTC/ETH na nějaké burze – BinanceChangelly, Bittrex atd. Proklikněte se na stránku dané burzy a do vyhledávacího pole vložte symbol měny (NBAI). Pokud na burze Nebula AI najdete, tak můžete pokračovat nákupem BitCoinů nebo Etherea na Hodly.

Po nákupu na Hodly se vám vytvoří peněženka, ze které budete moci poslat kryptoměny na burzu a směnit je za NBAI. Dalším logickým krokem je založení účtu na online směnárně kryptoměn (BinanceChangelly, Bittrex atd.) a samotná směna za BTC nebo ETH.

Jak bezpečně uložit Nebula AI?

Pokud se již nějakou dobu kryptoměnám věnujete, určitě víte, že i velké burzy byly napadeny hackery a došlo k obrovským škodám. Ikdyž se zabezpečení krypto-burz postupně zlepšuje, je jistější si kryptoměny držet na vlastních peněženkách. Já osobně to dělám takto: Pokud chci kryptoměnu držet krátkodobě, zhruba dva týdny, tak ji nechám na burze. V opačném případě si ji nahraji do své peněženky a vím, že je v bezpečí.

Peněženek je k dispozici celá řada, jak ty, co si nahrajete do mobilního telefonu nebo PC, tak i hardwarové.

Hardwarové peněženky jsou bezpečnější, protože váš „private key“ je uložen offline přímo v peněžence, nevýhodou hardwarových peněženek je pořizovací cena a omezenost ukládání některých altcoinů.

Jednou z nejoblíbenějších HW peněženek je Ledger Nano S, která umožňuje kromě ukládání klíčů pro BitCoin, Ethereum a dalších top kryptoměn, ukládat i klíče k altcoinům s podporou ERC20 (spolupracující s ethereum sítí).

Ledger Nano S si můžete pořídit již za 95€ včetně poštovného, což není velká investice, pokud nakupujete větší objemy kryptoměn a kladete důraz na top zabezpečení.

Co si myslíte o kryptoměně Nebula AI?

Vyplatí se zajímat o NBAI a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Nebula AI kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit NBAI?
4 (80%) 1 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Nebula AI koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.