Home » Kurzy » Jibrel Network kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit JNT?

Jibrel Network kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit JNT?

Sledujte aktuální kurz Jibrel Network v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod JNT do českých korun. Víte, kde koupit Jibrel Network?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně JNT/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).

Aktuální kurz a tržní hodnota měny Jibrel Network(JNT) v USD a CZK

Aktuální cena v USD 0,52900
Aktuální cena v CZK 10,88
Celková tržní hodnota v USD 79 350 150
Celková tržní hodnota v CZK 1 631 268 481
Změna ceny za posledních 24h -5.43%
Změna kurzu za posledních 7 dní -7.32%
Aktualizováno 21.02.2018 11:04

Za posledních 24h se cena kryptoměny Jibrel Network snížila o 5.43%. Celkově se můžeme bavit o klesající tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota JNT snížila o 7.32%. Celková tržní hodnota kryptoměny Jibrel Network k 21.02.2018 11:04 je 79 350 150 USD (zhruba 1 631 268 481 Kč), což z ní dělá 172. nejcennější kryptoměnu světa.

Jibrel Network kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: JNT

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Jibrel Network na české koruny a naopak cenu CZK na JNT. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 21.02.2018 11:04

Jak a kde koupit Jibrel Network

JNT je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Jibrel Network?

Vyplatí se o ní zajímat a zvažovat její nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Jibrel Network kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit JNT?

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Jibrel Network koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.