Home » Kryptoměny » INS Ecosystem kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit INS?

INS Ecosystem kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit INS?

Sledujte aktuální kurz INS Ecosystem v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod INS do českých korun. Víte, kde koupit INS Ecosystem?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně INS/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny INS Ecosystem(INS) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,87817
Aktuální cena v CZK19,60
Celková tržní hodnota v USD26 609 236
Celková tržní hodnota v CZK593 852 768
Změna ceny za posledních 24h11.18%
Změna kurzu za posledních 7 dní24.38%
Aktualizováno20.06.2018 23:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny INS Ecosystem zvýšila o 11.18%. Celkově se můžeme bavit o rostoucí tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota INS zvýšila o 24.38%. Celková tržní hodnota kryptoměny INS Ecosystem k 20.06.2018 23:59 je 26 609 236 USD (zhruba 593 852 768 Kč), což z ní dělá 260. nejcennější kryptoměnu světa.

INS Ecosystem kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: INS

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny INS Ecosystem na české koruny a naopak cenu CZK na INS. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 20.06.2018 23:59

Vyplatí se obchodovat INS Ecosystem?

Jelikož INS Ecosystem patří mezi měny s poměrně nízkou celkovou tržní hodnotou, může docházet k větším výkyvům v ceně s porovnáním s již zaběhnutými kryptoměnami.

Osobně mám špatné zkušenosti s obchodováním altcoinů s nízkou tržní hodnotou, několikrát jsem se již spálil, a tak raději obchoduji kryptoměny z top dvacítky (podle tržní kapitalizace). Podle mých zkušeností jsou výkyvy cen u předních kryptoměn zpravidla nižší a lépe se dají předpovídat.

Nezapomínejte, že cena BitCoinu/Ethera má zásadní vliv na hodnotu INS. Doporučuji vám si přečíst článek - Do čeho a jak investovat.

Jak koupit INS Ecosystem pomocí kreditní/debetní karty?

Téměř žádnou méně známou kryptoměnu není možné koupit přímo za peníze, ale je potřeba nejprve nakoupit BitCoin nebo Ethereum a ty směnit za jinou kryptoměnu. Velice jednoduchým způsobem, jak nakoupit BitCoin/Ethereum pomocí platební karty je broker Hodly. U brokera se vám automaticky založí peněženka, do které nakoupíte BTC/ETH a následně na nějaké online burze směníte za INS Ecosystem. Většina online burz neumožňuje nakupovat kryptoměny za fiat měnu (fiat měna = peníze vytvořené mocí úřední => české koruny, eura, dolary atd.) a právě proto je potřeba broker, který vám to umožní.

Jaký je postup pro nákup měny INS Ecosystem?

V první řadě si ověřte, zda je možné INS Ecosystem koupit za BTC/ETH na nějaké burze – BinanceChangelly, Bittrex atd. Proklikněte se na stránku dané burzy a do vyhledávacího pole vložte symbol měny (INS). Pokud na burze INS Ecosystem najdete, tak můžete pokračovat nákupem BitCoinů nebo Etherea na Hodly.

Po nákupu na Hodly se vám vytvoří peněženka, ze které budete moci poslat kryptoměny na burzu a směnit je za INS. Dalším logickým krokem je založení účtu na online směnárně kryptoměn (BinanceChangelly, Bittrex atd.) a samotná směna za BTC nebo ETH.

Jak bezpečně uložit INS Ecosystem?

Pokud se již nějakou dobu kryptoměnám věnujete, určitě víte, že i velké burzy byly napadeny hackery a došlo k obrovským škodám. Ikdyž se zabezpečení krypto-burz postupně zlepšuje, je jistější si kryptoměny držet na vlastních peněženkách. Já osobně to dělám takto: Pokud chci kryptoměnu držet krátkodobě, zhruba dva týdny, tak ji nechám na burze. V opačném případě si ji nahraji do své peněženky a vím, že je v bezpečí.

Peněženek je k dispozici celá řada, jak ty, co si nahrajete do mobilního telefonu nebo PC, tak i hardwarové.

Hardwarové peněženky jsou bezpečnější, protože váš „private key“ je uložen offline přímo v peněžence, nevýhodou hardwarových peněženek je pořizovací cena a omezenost ukládání některých altcoinů.

Jednou z nejoblíbenějších HW peněženek je Ledger Nano S, která umožňuje kromě ukládání klíčů pro BitCoin, Ethereum a dalších top kryptoměn, ukládat i klíče k altcoinům s podporou ERC20 (spolupracující s ethereum sítí).

Ledger Nano S si můžete pořídit již za 95€ včetně poštovného, což není velká investice, pokud nakupujete větší objemy kryptoměn a kladete důraz na top zabezpečení.

Co si myslíte o kryptoměně INS Ecosystem?

Vyplatí se zajímat o INS a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

INS Ecosystem kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit INS?
3 (60%) 4 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas INS Ecosystem koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.