Home » Kurzy » Hydro Protocol kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit HOT?

Hydro Protocol kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit HOT?

Sledujte aktuální kurz Hydro Protocol v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod HOT do českých korun. Víte, kde koupit Hydro Protocol?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně HOT/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).

Aktuální kurz a tržní hodnota měny Hydro Protocol(HOT) v USD a CZK

Aktuální cena v USD 0,07679
Aktuální cena v CZK 1,58
Celková tržní hodnota v USD 17 615 768
Celková tržní hodnota v CZK 363 465 257
Změna ceny za posledních 24h -5.9%
Změna kurzu za posledních 7 dní -37.69%
Aktualizováno 24.02.2018 13:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Hydro Protocol snížila o 5.9%. Celkově se můžeme bavit o klesající tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota HOT snížila o 37.69%. Celková tržní hodnota kryptoměny Hydro Protocol k 24.02.2018 13:59 je 17 615 768 USD (zhruba 363 465 257 Kč), což z ní dělá 351. nejcennější kryptoměnu světa.

Hydro Protocol kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: HOT

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Hydro Protocol na české koruny a naopak cenu CZK na HOT. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 24.02.2018 13:59

Jak a kde koupit Hydro Protocol

HOT je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Hydro Protocol?

Vyplatí se o ní zajímat a zvažovat její nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Hydro Protocol kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit HOT?

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Hydro Protocol koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.