Home » Kryptoměny » Gnosis kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit GNO?

Gnosis kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit GNO?

Gnosis

Sledujte aktuální kurz Gnosis v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod GNO do českých korun. Víte, kde koupit Gnosis?


Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně GNO/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Gnosis(GNO) v USD a CZK

Aktuální cena v USD90,86410
Aktuální cena v CZK1 983,82
Celková tržní hodnota v USD100 367 576
Celková tržní hodnota v CZK2 191 306 623
Změna ceny za posledních 24h0.72%
Změna kurzu za posledních 7 dní-3.3%
Aktualizováno21.05.2018 13:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Gnosis zvýšila o 0.72%. Přestože cena měny během posledních 24h rostla, za předchozích 7 dní, se hodnota GNO snížila o 3.3%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším rostoucím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Gnosis k 21.05.2018 13:59 je 100 367 576 USD (zhruba 2 191 306 623 Kč), což z ní dělá 150. nejcennější kryptoměnu světa.

Gnosis kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: GNO

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Gnosis na české koruny a naopak cenu CZK na GNO. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 21.05.2018 13:59

Jak koupit Gnosis pomocí kreditní/debetní karty?

Téměř žádnou méně známou kryptoměnu není možné koupit přímo za peníze, ale je potřeba nejprve nakoupit BitCoin nebo Ethereum a ty směnit za jinou kryptoměnu. Velice jednoduchým způsobem, jak nakoupit BitCoin/Ethereum pomocí platební karty je broker Hodly. U brokera se vám automaticky založí peněženka, do které nakoupíte BTC/ETH a následně na nějaké online burze směníte za Gnosis. Většina online burz neumožňuje nakupovat kryptoměny za fiat měnu (fiat měna = peníze vytvořené mocí úřední => české koruny, eura, dolary atd.) a právě proto je potřeba broker, který vám to umožní.

Jaký je postup pro nákup měny Gnosis?

V první řadě si ověřte, zda je možné Gnosis koupit za BTC/ETH na nějaké burze – BinanceChangelly, Bittrex atd. Proklikněte se na stránku dané burzy a do vyhledávacího pole vložte symbol měny (GNO). Pokud na burze Gnosis najdete, tak můžete pokračovat nákupem BitCoinů nebo Etherea na Hodly.

Po nákupu na Hodly se vám vytvoří peněženka, ze které budete moci poslat kryptoměny na burzu a směnit je za GNO. Dalším logickým krokem je založení účtu na online směnárně kryptoměn (BinanceChangelly, Bittrex atd.) a samotná směna za BTC nebo ETH.

Jak bezpečně uložit Gnosis?

Pokud se již nějakou dobu kryptoměnám věnujete, určitě víte, že i velké burzy byly napadeny hackery a došlo k obrovským škodám. Ikdyž se zabezpečení krypto-burz postupně zlepšuje, je jistější si kryptoměny držet na vlastních peněženkách. Já osobně to dělám takto: Pokud chci kryptoměnu držet krátkodobě, zhruba dva týdny, tak ji nechám na burze. V opačném případě si ji nahraji do své peněženky a vím, že je v bezpečí.

Peněženek je k dispozici celá řada, jak ty, co si nahrajete do mobilního telefonu nebo PC, tak i hardwarové.

Hardwarové peněženky jsou bezpečnější, protože váš „private key“ je uložen offline přímo v peněžence, nevýhodou hardwarových peněženek je pořizovací cena a omezenost ukládání některých altcoinů.

Jednou z nejoblíbenějších HW peněženek je Ledger Nano S, která umožňuje kromě ukládání klíčů pro BitCoin, Ethereum a dalších top kryptoměn, ukládat i klíče k altcoinům s podporou ERC20 (spolupracující s ethereum sítí).

Ledger Nano S si můžete pořídit již za 95€ včetně poštovného, což není velká investice, pokud nakupujete větší objemy kryptoměn a kladete důraz na top zabezpečení.

Co si myslíte o kryptoměně Gnosis?

Vyplatí se zajímat o GNO a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Gnosis kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit GNO?
3.5 (70%) 4 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Gnosis koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.