Home » Kryptoměny » Firecoin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit FIRE?

Firecoin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit FIRE?

Firecoin

Sledujte aktuální kurz Firecoin v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod FIRE do českých korun. Víte, kde koupit Firecoin?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně FIRE/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Firecoin(FIRE) v USD a CZK

Aktuální cena v USD1,44475
Aktuální cena v CZK31,54
Celková tržní hodnota v USD142 181
Celková tržní hodnota v CZK3 104 204
Změna ceny za posledních 24h1.71%
Změna kurzu za posledních 7 dní28.91%
Aktualizováno20.05.2018 17:44

Za posledních 24h se cena kryptoměny Firecoin zvýšila o 1.71%. Celkově se můžeme bavit o rostoucí tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota FIRE zvýšila o 28.91%. Celková tržní hodnota kryptoměny Firecoin k 20.05.2018 17:44 je 142 181 USD (zhruba 3 104 204 Kč), což z ní dělá 1201. nejcennější kryptoměnu světa.

Firecoin kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: FIRE

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Firecoin na české koruny a naopak cenu CZK na FIRE. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 20.05.2018 17:44

Jak koupit Firecoin pomocí kreditní/debetní karty?

Téměř žádnou méně známou kryptoměnu není možné koupit přímo za peníze, ale je potřeba nejprve nakoupit BitCoin nebo Ethereum a ty směnit za jinou kryptoměnu. Velice jednoduchým způsobem, jak nakoupit BitCoin/Ethereum pomocí platební karty je broker Hodly. U brokera se vám automaticky založí peněženka, do které nakoupíte BTC/ETH a následně na nějaké online burze směníte za Firecoin. Většina online burz neumožňuje nakupovat kryptoměny za fiat měnu (fiat měna = peníze vytvořené mocí úřední => české koruny, eura, dolary atd.) a právě proto je potřeba broker, který vám to umožní.

Jaký je postup pro nákup měny Firecoin?

V první řadě si ověřte, zda je možné Firecoin koupit za BTC/ETH na nějaké burze – BinanceChangelly, Bittrex atd. Proklikněte se na stránku dané burzy a do vyhledávacího pole vložte symbol měny (FIRE). Pokud na burze Firecoin najdete, tak můžete pokračovat nákupem BitCoinů nebo Etherea na Hodly.

Po nákupu na Hodly se vám vytvoří peněženka, ze které budete moci poslat kryptoměny na burzu a směnit je za FIRE. Dalším logickým krokem je založení účtu na online směnárně kryptoměn (BinanceChangelly, Bittrex atd.) a samotná směna za BTC nebo ETH.

Jak bezpečně uložit Firecoin?

Pokud se již nějakou dobu kryptoměnám věnujete, určitě víte, že i velké burzy byly napadeny hackery a došlo k obrovským škodám. Ikdyž se zabezpečení krypto-burz postupně zlepšuje, je jistější si kryptoměny držet na vlastních peněženkách. Já osobně to dělám takto: Pokud chci kryptoměnu držet krátkodobě, zhruba dva týdny, tak ji nechám na burze. V opačném případě si ji nahraji do své peněženky a vím, že je v bezpečí.

Peněženek je k dispozici celá řada, jak ty, co si nahrajete do mobilního telefonu nebo PC, tak i hardwarové.

Hardwarové peněženky jsou bezpečnější, protože váš „private key“ je uložen offline přímo v peněžence, nevýhodou hardwarových peněženek je pořizovací cena a omezenost ukládání některých altcoinů.

Jednou z nejoblíbenějších HW peněženek je Ledger Nano S, která umožňuje kromě ukládání klíčů pro BitCoin, Ethereum a dalších top kryptoměn, ukládat i klíče k altcoinům s podporou ERC20 (spolupracující s ethereum sítí).

Ledger Nano S si můžete pořídit již za 95€ včetně poštovného, což není velká investice, pokud nakupujete větší objemy kryptoměn a kladete důraz na top zabezpečení.

Co si myslíte o kryptoměně Firecoin?

Vyplatí se zajímat o FIRE a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Firecoin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit FIRE?
3 (60%) 1 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Firecoin koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.