Home » Kryptoměny » Fastcoin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit FST?

Fastcoin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit FST?

Fastcoin

Sledujte aktuální kurz Fastcoin v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod FST do českých korun. Víte, kde koupit Fastcoin?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně FST/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Fastcoin(FST) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,00380
Aktuální cena v CZK0,08
Celková tržní hodnota v USD595 513
Celková tržní hodnota v CZK12 442 267
Změna ceny za posledních 24h-8.41%
Změna kurzu za posledních 7 dní20.41%
Aktualizováno25.04.2018 17:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Fastcoin snížila o 8.41%. Přestože cena měny během posledních 24h klesla, za předchozích 7 dní, se hodnota FST zvýšila o 20.41%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším klesajícím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Fastcoin k 25.04.2018 17:59 je 595 513 USD (zhruba 12 442 267 Kč), což z ní dělá 1092. nejcennější kryptoměnu světa.

Fastcoin kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: FST

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Fastcoin na české koruny a naopak cenu CZK na FST. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 25.04.2018 17:59

Jak a kde koupit Fastcoin

FST je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Fastcoin?

Vyplatí se zajímat o FST a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Fastcoin kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit FST?
5 (100%) 1 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Fastcoin koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost  nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.