Home » Kurzy » Digital Credits kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit DGCS?

Digital Credits kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit DGCS?

Sledujte aktuální kurz Digital Credits v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod DGCS do českých korun. Víte, kde koupit Digital Credits?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně DGCS/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).

Aktuální kurz a tržní hodnota měny Digital Credits(DGCS) v USD a CZK

Aktuální cena v USD 0,00098
Aktuální cena v CZK 0,02
Celková tržní hodnota v USD 5 737
Celková tržní hodnota v CZK 117 195
Změna ceny za posledních 24h 4.36%
Změna kurzu za posledních 7 dní 50.36%
Aktualizováno 18.02.2018 03:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Digital Credits zvýšila o 4.36%. Celkově se můžeme bavit o rostoucí tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota DGCS zvýšila o 50.36%. Celková tržní hodnota kryptoměny Digital Credits k 18.02.2018 03:59 je 5 737 USD (zhruba 117 195 Kč), což z ní dělá 1168. nejcennější kryptoměnu světa.

Digital Credits kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: DGCS

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Digital Credits na české koruny a naopak cenu CZK na DGCS. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 18.02.2018 03:59

Jak a kde koupit Digital Credits

DGCS je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Digital Credits?

Vyplatí se o ní zajímat a zvažovat její nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Digital Credits kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit DGCS?

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Digital Credits koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.