Home » Business Credit Alliance Chain kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit BCAC?

Business Credit Alliance Chain kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit BCAC?

Sledujte aktuální kurz Business Credit Alliance Chain v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod BCAC do českých korun. Víte, kde koupit Business Credit Alliance Chain?


Obchodovat kryptoměny u Plus500

Můžete si založit demo účet  nebo účet s reálnými penězi. *CFD Služba. 80.6% přichází o peníze.

Aktuální k 16.12.2018 12:00
1 Business Credit Alliance Chain = 0,12 CZK 1 000 CZK = 8 221,07 BCAC
100 Business Credit Alliance Chain = 12,16 CZK 100 000 CZK = 822 107,10 BCAC

Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně BCAC/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Business Credit Alliance Chain(BCAC) v USD a CZK

Aktuální cena v USD 0,00533
Aktuální cena v CZK 0,12
Celková tržní hodnota v USD 2 362 499
Celková tržní hodnota v CZK 53 881 860
Změna ceny za posledních 24h -6.37%
Změna kurzu za posledních 7 dní -18.5%
Aktualizováno 16.12.2018 12:00

Za posledních 24h se cena kryptoměny Business Credit Alliance Chain snížila o 6.37%. Celkově se můžeme bavit o klesající tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota BCAC snížila o 18.5%. Celková tržní hodnota kryptoměny Business Credit Alliance Chain k 16.12.2018 12:00 je 2 362 499 USD (zhruba 53 881 860 Kč), což z ní dělá 1149. nejcennější kryptoměnu světa.

Historie kurzu Business Credit Alliance Chain

Business Credit Alliance Chain kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: BCAC

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Business Credit Alliance Chain na české koruny a naopak cenu CZK na BCAC. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 16.12.2018 12:00

Obchodovat kryptoměny u Plus500

Můžete si založit demo účet  nebo účet s reálnými penězi. *CFD Služba. 80.6% přichází o peníze.

Vyplatí se obchodovat Business Credit Alliance Chain?

Jelikož Business Credit Alliance Chain patří mezi měny s poměrně nízkou celkovou tržní hodnotou, může docházet k větším výkyvům v ceně s porovnáním s již zaběhnutými kryptoměnami.

Osobně mám špatné zkušenosti s obchodováním altcoinů s nízkou tržní hodnotou, několikrát jsem se již spálil, a tak raději obchoduji kryptoměny z top dvacítky (podle tržní kapitalizace). Podle mých zkušeností jsou výkyvy cen u předních kryptoměn zpravidla nižší a lépe se dají předpovídat.

Nezapomínejte, že cena BitCoinu/Ethera má zásadní vliv na hodnotu BCAC. Doporučuji vám si přečíst článek - Do čeho a jak investovat.

Jak koupit Business Credit Alliance Chain pomocí kreditní/debetní karty?

Téměř žádnou méně známou kryptoměnu není možné koupit přímo za peníze, ale je potřeba nejprve nakoupit BitCoin nebo Ethereum a ty směnit za jinou kryptoměnu. Velice jednoduchým způsobem, jak nakoupit BitCoin/Ethereum pomocí platební karty je broker  Hodly. U brokera se vám automaticky založí peněženka, do které nakoupíte BTC/ETH a následně na nějaké online burze směníte za Business Credit Alliance Chain. Většina online burz neumožňuje nakupovat kryptoměny za fiat měnu (fiat měna = peníze vytvořené mocí úřední => české koruny, eura, dolary atd.) a právě proto je potřeba broker, který vám to umožní.

Jaký je postup pro nákup měny Business Credit Alliance Chain?

V první řadě si ověřte, zda je možné Business Credit Alliance Chain koupit za BTC/ETH na nějaké burze – BinanceChangelly, Bittrex atd. Proklikněte se na stránku dané burzy a do vyhledávacího pole vložte symbol měny (BCAC). Pokud na burze Business Credit Alliance Chain najdete, tak můžete pokračovat nákupem BitCoinů nebo Etherea na Hodly.

Po nákupu na Hodly se vám vytvoří peněženka, ze které budete moci poslat kryptoměny na burzu a směnit je za BCAC. Dalším logickým krokem je založení účtu na online směnárně kryptoměn (BinanceChangelly, Bittrex atd.) a samotná směna za BTC nebo ETH.

Jak bezpečně uložit Business Credit Alliance Chain?

Pokud se již nějakou dobu kryptoměnám věnujete, určitě víte, že i velké burzy byly napadeny hackery a došlo k obrovským škodám. Ikdyž se zabezpečení krypto-burz postupně zlepšuje, je jistější si kryptoměny držet na vlastních peněženkách. Já osobně to dělám takto: Pokud chci kryptoměnu držet krátkodobě, zhruba dva týdny, tak ji nechám na burze. V opačném případě si ji nahraji do své peněženky a vím, že je v bezpečí.

Peněženek je k dispozici celá řada, jak ty, co si nahrajete do mobilního telefonu nebo PC, tak i hardwarové.

Hardwarové peněženky jsou bezpečnější, protože váš „private key“ je uložen offline přímo v peněžence, nevýhodou hardwarových peněženek je pořizovací cena a omezenost ukládání některých altcoinů.

Jednou z nejoblíbenějších HW peněženek je Ledger Nano S, která umožňuje kromě ukládání klíčů pro BitCoin, Ethereum a dalších top kryptoměn, ukládat i klíče k altcoinům s podporou ERC20 (spolupracující s ethereum sítí).

Ledger Nano S si můžete pořídit již za 95€ včetně poštovného, což není velká investice, pokud nakupujete větší objemy kryptoměn a kladete důraz na top zabezpečení.

Jaké máte zkušenosti s obchodováním?

Co si myslíte o kryptoměně Business Credit Alliance Chain?

Vyplatí se zajímat o BCAC a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Business Credit Alliance Chain kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit BCAC?

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Business Credit Alliance Chain koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.