Home » Buggyra Coin Zero kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit BCZERO?

Buggyra Coin Zero kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit BCZERO?

Sledujte aktuální kurz Buggyra Coin Zero v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod BCZERO do českých korun. Víte, kde koupit Buggyra Coin Zero?


Obchodovat kryptoměny u Plus500

Můžete si založit demo účet  nebo účet s reálnými penězi. *CFD Služba. 80.6% přichází o peníze.

Aktuální k 22.10.2018 17:00
1 Buggyra Coin Zero = 0,11 CZK 1 000 CZK = 9 215,92 BCZERO
100 Buggyra Coin Zero = 10,85 CZK 100 000 CZK = 921 592,06 BCZERO

Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně BCZERO/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Buggyra Coin Zero(BCZERO) v USD a CZK

Aktuální cena v USD 0,00482
Aktuální cena v CZK 0,11
Celková tržní hodnota v USD 4 965 787
Celková tržní hodnota v CZK 111 853 449
Změna ceny za posledních 24h -25.5%
Změna kurzu za posledních 7 dní -72.84%
Aktualizováno 22.10.2018 17:00

Za posledních 24h se cena kryptoměny Buggyra Coin Zero snížila o 25.5%. Celkově se můžeme bavit o klesající tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota BCZERO snížila o 72.84%. Celková tržní hodnota kryptoměny Buggyra Coin Zero k 22.10.2018 17:00 je 4 965 787 USD (zhruba 111 853 449 Kč), což z ní dělá 506. nejcennější kryptoměnu světa.

Buggyra Coin Zero kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: BCZERO

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Buggyra Coin Zero na české koruny a naopak cenu CZK na BCZERO. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 22.10.2018 17:00

Obchodovat kryptoměny u Plus500

Můžete si založit demo účet  nebo účet s reálnými penězi. *CFD Služba. 80.6% přichází o peníze.

Vyplatí se obchodovat Buggyra Coin Zero?

Jelikož Buggyra Coin Zero patří mezi měny s poměrně nízkou celkovou tržní hodnotou, může docházet k větším výkyvům v ceně s porovnáním s již zaběhnutými kryptoměnami.

Osobně mám špatné zkušenosti s obchodováním altcoinů s nízkou tržní hodnotou, několikrát jsem se již spálil, a tak raději obchoduji kryptoměny z top dvacítky (podle tržní kapitalizace). Podle mých zkušeností jsou výkyvy cen u předních kryptoměn zpravidla nižší a lépe se dají předpovídat.

Nezapomínejte, že cena BitCoinu/Ethera má zásadní vliv na hodnotu BCZERO. Doporučuji vám si přečíst článek - Do čeho a jak investovat.

Chcete nechat za sebe obchodovat ostatní?

*Předchozí výsledky nemají vliv na výsledky v budoucnu. *CFD Služba provozováná brokerem eToro. 65% přichází o peníze.

Jak koupit Buggyra Coin Zero pomocí kreditní/debetní karty?

Téměř žádnou méně známou kryptoměnu není možné koupit přímo za peníze, ale je potřeba nejprve nakoupit BitCoin nebo Ethereum a ty směnit za jinou kryptoměnu. Velice jednoduchým způsobem, jak nakoupit BitCoin/Ethereum pomocí platební karty je broker  Hodly. U brokera se vám automaticky založí peněženka, do které nakoupíte BTC/ETH a následně na nějaké online burze směníte za Buggyra Coin Zero. Většina online burz neumožňuje nakupovat kryptoměny za fiat měnu (fiat měna = peníze vytvořené mocí úřední => české koruny, eura, dolary atd.) a právě proto je potřeba broker, který vám to umožní.

Jaký je postup pro nákup měny Buggyra Coin Zero?

V první řadě si ověřte, zda je možné Buggyra Coin Zero koupit za BTC/ETH na nějaké burze – BinanceChangelly, Bittrex atd. Proklikněte se na stránku dané burzy a do vyhledávacího pole vložte symbol měny (BCZERO). Pokud na burze Buggyra Coin Zero najdete, tak můžete pokračovat nákupem BitCoinů nebo Etherea na Hodly.

Po nákupu na Hodly se vám vytvoří peněženka, ze které budete moci poslat kryptoměny na burzu a směnit je za BCZERO. Dalším logickým krokem je založení účtu na online směnárně kryptoměn (BinanceChangelly, Bittrex atd.) a samotná směna za BTC nebo ETH.

Jak bezpečně uložit Buggyra Coin Zero?

Pokud se již nějakou dobu kryptoměnám věnujete, určitě víte, že i velké burzy byly napadeny hackery a došlo k obrovským škodám. Ikdyž se zabezpečení krypto-burz postupně zlepšuje, je jistější si kryptoměny držet na vlastních peněženkách. Já osobně to dělám takto: Pokud chci kryptoměnu držet krátkodobě, zhruba dva týdny, tak ji nechám na burze. V opačném případě si ji nahraji do své peněženky a vím, že je v bezpečí.

Peněženek je k dispozici celá řada, jak ty, co si nahrajete do mobilního telefonu nebo PC, tak i hardwarové.

Hardwarové peněženky jsou bezpečnější, protože váš „private key“ je uložen offline přímo v peněžence, nevýhodou hardwarových peněženek je pořizovací cena a omezenost ukládání některých altcoinů.

Jednou z nejoblíbenějších HW peněženek je Ledger Nano S, která umožňuje kromě ukládání klíčů pro BitCoin, Ethereum a dalších top kryptoměn, ukládat i klíče k altcoinům s podporou ERC20 (spolupracující s ethereum sítí).

Ledger Nano S si můžete pořídit již za 95€ včetně poštovného, což není velká investice, pokud nakupujete větší objemy kryptoměn a kladete důraz na top zabezpečení.

Jaké máte zkušenosti s obchodováním?

Co si myslíte o kryptoměně Buggyra Coin Zero?

Vyplatí se zajímat o BCZERO a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Buggyra Coin Zero kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit BCZERO?

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Buggyra Coin Zero koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.