Home » Blockchain Certified Data Token kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit BCDT?

Blockchain Certified Data Token kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit BCDT?

Sledujte aktuální kurz Blockchain Certified Data Token v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod BCDT do českých korun. Víte, kde koupit Blockchain Certified Data Token?


Obchodovat kryptoměny u Plus500

Můžete si založit demo účet  nebo účet s reálnými penězi. *CFD Služba. 80.6% přichází o peníze.

Aktuální k 16.12.2018 12:01
1 Blockchain Certified Data Token = 0,10 CZK 1 000 CZK = 10 135,72 BCDT
100 Blockchain Certified Data Token = 9,87 CZK 100 000 CZK = 1 013 572,03 BCDT

Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně BCDT/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny Blockchain Certified Data Token(BCDT) v USD a CZK

Aktuální cena v USD 0,00433
Aktuální cena v CZK 0,10
Celková tržní hodnota v USD 134 700
Celková tržní hodnota v CZK 3 072 117
Změna ceny za posledních 24h 7.01%
Změna kurzu za posledních 7 dní -27.71%
Aktualizováno 16.12.2018 12:01

Za posledních 24h se cena kryptoměny Blockchain Certified Data Token zvýšila o 7.01%. Přestože cena měny během posledních 24h rostla, za předchozích 7 dní, se hodnota BCDT snížila o 27.71%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším rostoucím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny Blockchain Certified Data Token k 16.12.2018 12:01 je 134 700 USD (zhruba 3 072 117 Kč), což z ní dělá 1382. nejcennější kryptoměnu světa.

Historie kurzu Blockchain Certified Data Token

Blockchain Certified Data Token kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: BCDT

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Blockchain Certified Data Token na české koruny a naopak cenu CZK na BCDT. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 16.12.2018 12:01

Obchodovat kryptoměny u Plus500

Můžete si založit demo účet  nebo účet s reálnými penězi. *CFD Služba. 80.6% přichází o peníze.

Vyplatí se obchodovat Blockchain Certified Data Token?

Jelikož Blockchain Certified Data Token patří mezi měny s poměrně nízkou celkovou tržní hodnotou, může docházet k větším výkyvům v ceně s porovnáním s již zaběhnutými kryptoměnami.

Osobně mám špatné zkušenosti s obchodováním altcoinů s nízkou tržní hodnotou, několikrát jsem se již spálil, a tak raději obchoduji kryptoměny z top dvacítky (podle tržní kapitalizace). Podle mých zkušeností jsou výkyvy cen u předních kryptoměn zpravidla nižší a lépe se dají předpovídat.

Nezapomínejte, že cena BitCoinu/Ethera má zásadní vliv na hodnotu BCDT. Doporučuji vám si přečíst článek - Do čeho a jak investovat.

Jak koupit Blockchain Certified Data Token pomocí kreditní/debetní karty?

Téměř žádnou méně známou kryptoměnu není možné koupit přímo za peníze, ale je potřeba nejprve nakoupit BitCoin nebo Ethereum a ty směnit za jinou kryptoměnu. Velice jednoduchým způsobem, jak nakoupit BitCoin/Ethereum pomocí platební karty je broker  Hodly. U brokera se vám automaticky založí peněženka, do které nakoupíte BTC/ETH a následně na nějaké online burze směníte za Blockchain Certified Data Token. Většina online burz neumožňuje nakupovat kryptoměny za fiat měnu (fiat měna = peníze vytvořené mocí úřední => české koruny, eura, dolary atd.) a právě proto je potřeba broker, který vám to umožní.

Jaký je postup pro nákup měny Blockchain Certified Data Token?

V první řadě si ověřte, zda je možné Blockchain Certified Data Token koupit za BTC/ETH na nějaké burze – BinanceChangelly, Bittrex atd. Proklikněte se na stránku dané burzy a do vyhledávacího pole vložte symbol měny (BCDT). Pokud na burze Blockchain Certified Data Token najdete, tak můžete pokračovat nákupem BitCoinů nebo Etherea na Hodly.

Po nákupu na Hodly se vám vytvoří peněženka, ze které budete moci poslat kryptoměny na burzu a směnit je za BCDT. Dalším logickým krokem je založení účtu na online směnárně kryptoměn (BinanceChangelly, Bittrex atd.) a samotná směna za BTC nebo ETH.

Jak bezpečně uložit Blockchain Certified Data Token?

Pokud se již nějakou dobu kryptoměnám věnujete, určitě víte, že i velké burzy byly napadeny hackery a došlo k obrovským škodám. Ikdyž se zabezpečení krypto-burz postupně zlepšuje, je jistější si kryptoměny držet na vlastních peněženkách. Já osobně to dělám takto: Pokud chci kryptoměnu držet krátkodobě, zhruba dva týdny, tak ji nechám na burze. V opačném případě si ji nahraji do své peněženky a vím, že je v bezpečí.

Peněženek je k dispozici celá řada, jak ty, co si nahrajete do mobilního telefonu nebo PC, tak i hardwarové.

Hardwarové peněženky jsou bezpečnější, protože váš „private key“ je uložen offline přímo v peněžence, nevýhodou hardwarových peněženek je pořizovací cena a omezenost ukládání některých altcoinů.

Jednou z nejoblíbenějších HW peněženek je Ledger Nano S, která umožňuje kromě ukládání klíčů pro BitCoin, Ethereum a dalších top kryptoměn, ukládat i klíče k altcoinům s podporou ERC20 (spolupracující s ethereum sítí).

Ledger Nano S si můžete pořídit již za 95€ včetně poštovného, což není velká investice, pokud nakupujete větší objemy kryptoměn a kladete důraz na top zabezpečení.

Jaké máte zkušenosti s obchodováním?

Co si myslíte o kryptoměně Blockchain Certified Data Token?

Vyplatí se zajímat o BCDT a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Blockchain Certified Data Token kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit BCDT?

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Blockchain Certified Data Token koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.