Home » Kurzy » Bitcoin Planet kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit BTPL?

Bitcoin Planet kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit BTPL?

Bitcoin Planet

Sledujte aktuální kurz Bitcoin Planet v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod BTPL do českých korun. Víte, kde koupit Bitcoin Planet?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně BTPL/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).

Aktuální kurz a tržní hodnota měny Bitcoin Planet(BTPL) v USD a CZK

Aktuální cena v USD 0,07813
Aktuální cena v CZK 1,61
Celková tržní hodnota v USD 492 561
Celková tržní hodnota v CZK 10 159 853
Změna ceny za posledních 24h 9.82%
Změna kurzu za posledních 7 dní 20.44%
Aktualizováno 23.02.2018 23:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny Bitcoin Planet zvýšila o 9.82%. Celkově se můžeme bavit o rostoucí tendenci kurzu, protože i během předchozích 7 dní, se hodnota BTPL zvýšila o 20.44%. Celková tržní hodnota kryptoměny Bitcoin Planet k 23.02.2018 23:59 je 492 561 USD (zhruba 10 159 853 Kč), což z ní dělá 815. nejcennější kryptoměnu světa.

Bitcoin Planet kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: BTPL

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny Bitcoin Planet na české koruny a naopak cenu CZK na BTPL. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 23.02.2018 23:59

Jak a kde koupit Bitcoin Planet

BTPL je nová kryptoměna a nepodařilo se mi najít burzu, kde by se dala koupit. Bohužel ji není možné obchodovat ani pomocí CFD. Nicméně existuje celá řada populárnějších virtuálních měn, které je možné obchodovat a snadněji u nich předpovídat kurz.

Zobrazit populární kryptoměny.

Co si myslíte o kryptoměně Bitcoin Planet?

Vyplatí se o ní zajímat a zvažovat její nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

Bitcoin Planet kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit BTPL?

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas Bitcoin Planet koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.