Home » Kryptoměny » AnarchistsPrime kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit ACP?

AnarchistsPrime kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit ACP?

AnarchistsPrime

Sledujte aktuální kurz AnarchistsPrime v online grafu nebo použijte naši kalkulačku pro převod ACP do českých korun. Víte, kde koupit AnarchistsPrime?


Bohužel každá kryptoměna nemá dostupný graf, především se jedná o ty s nízkou tržní hodnotou. Postupem času se však přidávají nové grafy. Pokud se graf nezobrazuje, omlouváme se.

Jak se v grafu orientovat?

V levém horní rohu můžete vidět symbol měny (aktuálně ACP/USD), vpravo od něj jsou k dispozici intervaly 1 min, 30 min, 1 h reprezentující dobu jedné svíčky, tu si můžete libovolně měnit kliknutím na trojtečku (vpravo od časových intervalů).


Aktuální kurz a tržní hodnota měny AnarchistsPrime(ACP) v USD a CZK

Aktuální cena v USD0,00437
Aktuální cena v CZK0,10
Celková tržní hodnota v USD19 210
Celková tržní hodnota v CZK424 186
Změna ceny za posledních 24h-33.67%
Změna kurzu za posledních 7 dní28.05%
Aktualizováno26.05.2018 12:59

Za posledních 24h se cena kryptoměny AnarchistsPrime snížila o 33.67%. Přestože cena měny během posledních 24h klesla, za předchozích 7 dní, se hodnota ACP zvýšila o 28.05%, nemůžeme tedy hovořit o dlouhodobějším klesajícím trendu. Celková tržní hodnota kryptoměny AnarchistsPrime k 26.05.2018 12:59 je 19 210 USD (zhruba 424 186 Kč), což z ní dělá 1315. nejcennější kryptoměnu světa.

AnarchistsPrime kalkulačka

Vložte částku k převodu:
Vložte částku k převodu: ACP

Pomocí této kalkulačky můžete přepočítat hodnotu kryptoměny AnarchistsPrime na české koruny a naopak cenu CZK na ACP. Peníze jsou převedeny podle kurzu aktuálnímu k 26.05.2018 12:59

Jak koupit AnarchistsPrime pomocí kreditní/debetní karty?

Téměř žádnou méně známou kryptoměnu není možné koupit přímo za peníze, ale je potřeba nejprve nakoupit BitCoin nebo Ethereum a ty směnit za jinou kryptoměnu. Velice jednoduchým způsobem, jak nakoupit BitCoin/Ethereum pomocí platební karty je broker Hodly. U brokera se vám automaticky založí peněženka, do které nakoupíte BTC/ETH a následně na nějaké online burze směníte za AnarchistsPrime. Většina online burz neumožňuje nakupovat kryptoměny za fiat měnu (fiat měna = peníze vytvořené mocí úřední => české koruny, eura, dolary atd.) a právě proto je potřeba broker, který vám to umožní.

Jaký je postup pro nákup měny AnarchistsPrime?

V první řadě si ověřte, zda je možné AnarchistsPrime koupit za BTC/ETH na nějaké burze – BinanceChangelly, Bittrex atd. Proklikněte se na stránku dané burzy a do vyhledávacího pole vložte symbol měny (ACP). Pokud na burze AnarchistsPrime najdete, tak můžete pokračovat nákupem BitCoinů nebo Etherea na Hodly.

Po nákupu na Hodly se vám vytvoří peněženka, ze které budete moci poslat kryptoměny na burzu a směnit je za ACP. Dalším logickým krokem je založení účtu na online směnárně kryptoměn (BinanceChangelly, Bittrex atd.) a samotná směna za BTC nebo ETH.

Jak bezpečně uložit AnarchistsPrime?

Pokud se již nějakou dobu kryptoměnám věnujete, určitě víte, že i velké burzy byly napadeny hackery a došlo k obrovským škodám. Ikdyž se zabezpečení krypto-burz postupně zlepšuje, je jistější si kryptoměny držet na vlastních peněženkách. Já osobně to dělám takto: Pokud chci kryptoměnu držet krátkodobě, zhruba dva týdny, tak ji nechám na burze. V opačném případě si ji nahraji do své peněženky a vím, že je v bezpečí.

Peněženek je k dispozici celá řada, jak ty, co si nahrajete do mobilního telefonu nebo PC, tak i hardwarové.

Hardwarové peněženky jsou bezpečnější, protože váš „private key“ je uložen offline přímo v peněžence, nevýhodou hardwarových peněženek je pořizovací cena a omezenost ukládání některých altcoinů.

Jednou z nejoblíbenějších HW peněženek je Ledger Nano S, která umožňuje kromě ukládání klíčů pro BitCoin, Ethereum a dalších top kryptoměn, ukládat i klíče k altcoinům s podporou ERC20 (spolupracující s ethereum sítí).

Ledger Nano S si můžete pořídit již za 95€ včetně poštovného, což není velká investice, pokud nakupujete větší objemy kryptoměn a kladete důraz na top zabezpečení.

Co si myslíte o kryptoměně AnarchistsPrime?

Vyplatí se zajímat o ACP a zvažovat nákup? Má vůbec nějakou budoucnost? Sdílejte s námi váš názor hlasováním níže:

AnarchistsPrime kurz – graf, kalkulačka, vývoj ceny, kde koupit ACP?
4 (80%) 2 hlasů

(1 hvězdička = je bezcenná, 5 hvězdiček = rozhodně stojí za to koupit)

Napadá vás, kdy je nejlepší čas AnarchistsPrime koupit nebo prodat? Dáte ostatním čtenářům nějaký tip? Přidejte komentář.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.