Aktuální i historické kurzy – kryptoměn, měn, indexů, komodit a akcií

Podívejte se na aktuální i historické kurzy kryptoměny, měn,  indexů, komodit a akcií v přehledných grafech.


⭐ Jak vydělat na změně kurzu měn?

Na změnách  kurzů měn se dá vydělat, ať kurz měny klesá a nebo roste. Ke spekulaci na změnu kurzu měny slouží tzv. CFD. Jedná se o způsob obchodování, zjednodušeně řečeno se to dá přirovnat k určitému typu sázky, zda cena měny poroste nebo bude klesat. Růst nebo pokles cen, není dílem náhody, ale s určitou pravděpodobností se dá předpovídat.

Zobrazit podrobnější informace.

⭐ Jak určit kdy bude kurz měn klesat/růst?

K určení, zda cena měny poroste nebo bude klesat, slouží technické a fundamentální analýzy. Ve widgetu níže můžete vidět předpokládaný vývoj kurzu EUR/PLN. Widget ukazuje, zda bude kurz růst nebo klesat, a to v osmi časových úsecích – 1minuta, 5minut, 15minut, 1h, 4h, 1 den, 1 týden a 1 měsíc.

Widget slouží pouze pro vzdělávací účely, nedoporučujeme obchodovat na jeho základě.

⭐ Jaký bude kurz EUR/CZK za týden/měsíc?

Přesný kurz se dá jen stěží předpovědět. Nicméně widget výše vám může do jisté míry pomoci odhadnout, zda bude cena růst nebo klesat, rozhodně, ale podle něj neobchodujte.

Jak widget funguje?

Widget je založen na 28 indikátorech. Každý indikátor je založen na matematickém výpočtu z historických dat. Jednotlivé indikátory mají různé matematické výpočty, a proto se jejich výsledky liší.

Ve widgetu tedy vidíte, kolik indikátorů vyšlo „buy“ (koupit) , „sell“ (prodat) nebo „neutral“ (nedělat nic). Čím více indikátorů tvrdí stejný výsledek, tím by odhad měl být přesnější. Nikdo však nemůže zaručit, že tomu tak opravdu bude.

Žeříček kurzů kryptoměn

Zobrazit další kryptoměny.

 

Scroll to top