Home » Kryptoměny » Seznam článků » Kryptoměny demo účet

Kde si založit demo účet na kryptoměny?

kryptoměny demo

Dnes se podíváme, kde je nejlepší si založit demo účet pro obchodování kryptoměn. V dnešní době je na trhu velké množství brokerů a vybrat si toho nejlepšího pro vás není úplně jednoduché.


Pokud plánujete obchodovat CFD kryptoměny, můžete si obchodování vyzkoušet na demo účtu. Je to zdarma a vše funguje stejně jako na účtu s reálnými penězi, jen místo reálných peněz dostanete od brokera peníze virtuální.

Jak si vybrat demo účet?

Jelikož cílem demo účtu je připravit vás na obchodování za reálné peníze, je jasnou volbou založení demo účtu u brokera, kde budete chtít případně obchodovat s reálnými penězi. A jak takového brokera vybrat? To jsme sepsali ve článku Kde obchodovat kryptoměny. Brokeři se liší množstvím CFD kryptoměn, které nabízejí, výší poplatků (spreadů), obchodní platformou, kvalitou zákaznické podpory apod.

Pokud nechcete brokera sami vybírat, mohu vám s klidným svědomím doporučit Plus500 (recenze), mají jednoduchou platformu v češtině a velké množství CFD kryptoměn k obchodování.

80.5% maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.