Kde a jak koupit StakeWise? + tip jak ušetřit

StakeWise

StakeWise se dá koupit minimálně na 1 burze a tou je 1inch Liquidity Protocol, my vám poradíme, jak ušetřit na poplatcích při nákupu SWISE platební kartou.


Kde je možné koupit SWISE?

StakeWise není až tak známá kryptoměna a možnost jejího nákupu je značně omezena, je jí však možné koupit na 1inch Liquidity Protocol.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

81 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Jak ušetřit při nákupu SWISE?

Podle nám dostupných informací, StakeWise není možné koupit přímo za fiat (EUR, USD apod.), ale musíte ho koupit za jinou kryptoměnu. Nejčastěji se altcoiny kupují za BTC, ETH, BNB nebo USDT.

V případě, že chcete koupit StakeWise za fiat měnu, musíte nejprve vložit fiat na burzu, ten směnit za ETH a následně směnit za StakeWise.

Problém nastává v tom, že pokud chcete na většinu burz vložit peníze pomocí platební karty, budete muset zaplatit nemalý poplatek za transakci. Například poplatek za vklad platební kartou je na jedné z nejslavnějších kryptoměnových burz Binance 3.5% za transakci nebo 10 USD, podle toho co je vyšší.

My však víme, jak se tomuto poplatku vyhnout. Řešení je jednoduché. Nevkládat fiat na burzu.

BTC, ETH nebo BNB totiž můžete směnit i u brokera Etoro, kde jsou vklady platební kartou zdarma.

A i přestože je broker Etoro celosvětově znám především jako platforma pro copytrading, obchodování CFD a akcií, umožňuje i nákup reálných kryptoměn, které můžete následně převést do své kryptopeněženky a na krypto burzu.

Koupit reálné kryptoměny u Etoro

81 % maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Metahero | Kde koupit Bytom | Kde koupit Maple | Kde koupit A Hunters Dream

Novinky ze světa kryptoměn
Scroll to top