Home » Brokeři » Forex » eToro recenze

eToro recenze

Sociální a obchodní síť v jednom, sledujte obchodování úspěšných obchodníků a svých známých na eToro.


Chcete se naučit obchodovat CFD od odborníku? Sledovat jak obchodují vaši přátelé a známí a nevadí vám software v angličtině? Pak právě pro vás je určena síť eToro.

Brokera eToro můžeme rozdělit na dvě části, na část čistě obchodní a na část sociální.

eToro sociální síť

Umožňuje sdílet veškeré vaše obchody, dává vám možnost sledovat a kopírovat obchody dalších obchodníků. Když rozkliknete záložku ,,People“ zobrazí se vám list uživatelů, které můžete filtrovat dle počtu odběratelů feedu (Copiers), týdenního propadu/zisku (weekly drawdown), denního obratu (daily turnover), profitabilních týdnů (profitable weeks) a zisku (gain).

eToro

Když rozkliknete nějakého obchodníka, vidíte podrobnosti o jeho aktivitě. Co, kdy a jak obchoduje, graf úspěšnosti obchodů, počet traderů, kteří ho sledují a počet obchodníků, kteří kopírují jeho obchody.

Na eToro získáte bonus bez vkladu 20 $, bohužel vám to však neumožní kopírovat obchody ostatních obchodníků. Pokud chcete kopírovat obchody musíte vložit minimálně 50 $.

eToro obchodní platforma

Broker nabízí webovou platformu, mobilní aplikaci pro Android a iOS. Webtrader (webová platforma) je přehledný a jednoduše se s ním pracuje. K dispozici máte grafy vývoje cen instrumentů.

Vlastní zkušenosti s eToro

Na první pohled mě eToro nalákalo na sociální síť, chtěl jsem si vyzkoušet jak to celé funguje, ale to mi bohužel nebylo umožněno bez počátečního vkladu. Myslím, že pokud obchodování myslíte vážně, počítáte s vkladem, nemělo by to být tedy výraznou překážkou. Na eToro se mi líbí sociální síť a s tím spojená možnost vytvořit si určitou obchodní komunitu, která si bude vzájemně pomáhat a radit při obchodování.

Tím to pro mě však končí a zůstanu věrný Plus500, nejspíš je pro mě přehlednost, jednoduchost a barevné sladění jejich platformy návykové. Názor si však musí udělat každý sám. Každý od brokera očekává něco jiného a nedá se tedy říct, co je dobré a co nikoli. (Pokud se rozhodujeme mezi špičkovými brokery.)

 

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.