Home » Průvodce binárními opcemi » Začátečník » Binární opce » 1. Základy binárního obchodování

1. Základy binárního obchodování

Bude cena růst nebo klesat? Binární opce vám umožňí na správné předpovědi vydělat a na špatné prodělat.


Co jsou to binární opce i s příkladem obchodu jsme již rozebírali v sekci binární opce. Pokud jste článek četli můžete pokračovat přímo na druhy binárních opcí. Pro ostatní je zde rychlé vysvětlení, jak binární opce fungují.

(video stačí v rychlosti proklikat a názorně vidíte, jak obchodování vypadá v praxi)

Hlavním znakem binárních opcí je jednoduchost. Předem znáte hodnotu zisku (75-85% z vkladu) i ztráty z obchodu.

Výše vkladu do jednoho obchodu  je od 10 $ do 1000 $. Binární opce mají předem danou splatnost (minuty, hodiny, dny). Po vypršení splatnosti opce mohou nastat dva stavy:

  1. Obchod byl úspěšný a vyděláte.
  2. Obchod byl neúspešný a přijdete o vklad.

Výše zisku se udává v procentech a následně se vypočítá i konečný zisk číselně.

binarni-opce-topoption-call-2

 

V praxi to znamená, že pokud například vložíte do obchodu s hodinovou  expirací a 85% výnosem 10 $ a obchod bude úspěšný, bude vám po skončení hodinové expirace vyplaceno 18,5 $. V případě neúspěchu přijdete o vklad 10 $.

Obrázek obchodování, který vidíte výše je z platformy brokera TopOption, pro více informací o brokerovi, navštivte stránku TopOption recenze.

Pro větší názornost na vás čeká  stránka s dalšími příklady obchodů. Nyní doporučujeme pokračovat na druhy binárních opcí.

Líbil se vám článek?

Nyní již víte, co jsou to binární opce. Viděli jste i praktickou ukázku obchodování a víte, kde hledat další informace o binárním obchodování. Aktuálně jste v prvním článku z celé série vzdělávacích článků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.