Home » Brokeři » Binární opce » UTrader recenze

UTrader recenze

utrader

Vyplatí se obchodovat u UTrader? Zajímají vás názory obchodníků? Dnes se podíváme, jak na tom UTrader  opravdu je.


Upozornění: Od 2.července jsou v Evropské unii zakázány binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Kdo je profesionál?

Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku. Kam dál? Alternativy k binárním opcím.

Broker UTrader není ničím výjimečný a nezaslouží si moc pozornosti, přesto je poměrně známý. Broker v současné době nemá žádné licence od regulátorů finančních trhů, proto doporučuji u UTrader raději neobchodovat.

Základní informace z recenze UTrader

hodnoceníHodnocení brokera od obchodníků:

Hodnocení od autora recenze: 61%

odkaz Web: www.utrader.com
Minimální vklad300 $
Minimální obchod20 $
Češtinane
VlastníkuTrader Day Dream Investments Ltd.
Regulacežádná
Profitaž 82% na High/Low opcích
Bonusaž 120% ke vkladu, osobní analytyk, výuková videa
Druhy opcíHigh/Low – klasické, minutové i dlouhodobé |  Pair a One Touch
Druhy aktivForex, akcie, komodity, indexy
Demo účetne
Metody vkladu a výběruPlatební karty, bankovní převod, Skrill, Neteller

Když pominu licence, tak broker má velice povedenou webovou stránku a i design obchodní platformy. Design platformy říkám schválně, protože jako většina brokerů na binární opce, tak UTrader používá platformu SpotOption.

Platforma UTrader vypadá takto

utrader

Pokud se podíváme na párové opce, tak vidíte přímo v obrázku, jaká podkladová aktiva obchodujete. To mi přijde velice povedené.

utrader-pairs

Výnosy z obchodování

Výnosy jsou u UTrader poměrně nízké, největší výnosy mají na měnovém páru EUR/USD a to 82%, na ostatních opcích výnos nad 77% neuvidíte. Pokud tedy srovnáme s ostatními brokery, tak UTrader s výnosy značně zaostává.

Zobrazit srovnání brokerů.

Bonus ke vkladu

UTrader nabízí bonus 50%, 100% a 120% ke vkladu, výše bonusu záleží na výši vkladu. Za 300 $ dostanete bonus 50%, za 1001$ získáte 100% navíc a za vklady nad 5 001 $ získáte 120% bonus. Abyste mohli bonusové peníze vybrat musíte je minimálně 20x zobchodovat, což jsou poměrně slušné podmínky, u většiny brokerů je třeba vklad zobchodovat 40x, abyste mohli bonus vybrat.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora je k dispozici přes online chat, e-mail, telefon a dokonce i Skype. Na dotazy reagují poměrně svižně.

Názory obchodníků na UTrader

Snažil jsem se dohledat názory obchodníků na brokera UTrader v lokálních i zahraničních diskuzích, ale bohužel jsem vůbec nikde nic nenašel, defacto to vypadá jako by broker ani neexistoval. Recenzí na UTrader je celá řada, na většině webů  dostává 5 hvezdiček z 5, problém je v tom, že tyto weby dávají 5 hvězdiček téměř každému brokerovi včetně těch podvodných, takže tyto výsledky mají nulovou vypovídající hodnotu.

Jak víte, tak na webu píši, že každého brokera, kterého doporučujeme, testujeme i s vkladem vlastních peněz. To jsem u UTrader neudělal, protože mám poměrně obavy vkládat peníze k brokerovi bez licencí a bez hodnocení ostatních obchodníků. Za náš web tedy UTrader nedoporučuji, nebudí ve mě důvěru.

Pokud, ale překonáte veškeré obavy a nebudete ani hledět na nízké výnosy, tak UTrader vypadá na první pohled velice profesionálně.

Můj názor na Utrader jste si přečetli, máte s brokerem nějaké zkušenosti? Pokud ano, napište nám  prosím váš názor na UTrader do diskuze. Díky

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.