Home » Binární opce podvod » Binární opce » Krátké zprávy » Upozornění na podvod PracujOnline.cz

Upozornění na podvod PracujOnline.cz

Dříve jsme vás informovali o podvodu ProfitOnline.cz, dnes si představíme podpůrnou stránku projektu s názvem PracujOnline.


Stránka PracujOnline.cz se tváří jako důvěryhodný magazín, který chce pomoci nezaměstnaným a matkám na mateřské. Bohužel se nejedná o nic jiného než další podvod, cílem stránky je vzbudit důvěru a přimět vás se registrovat na webu ProfitOnline a následně z vás dostat peníze pomocí brokera EZ trader. Bohužel žádné peníze s tímto systémem nevyděláte.

Náhled webu:

pracujOnline.cz

 

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.