Home » Binární opce podvod » Binární opce » Upozornění na podvod PracujOnline.cz

Upozornění na podvod PracujOnline.cz

pracujOnline.cz

Dříve jsme vás informovali o podvodu ProfitOnline.cz, dnes si představíme podpůrnou stránku projektu s názvem PracujOnline.


Upozornění: Od 2.července jsou v Evropské unii zakázány binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Kdo je profesionál?

Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku. Kam dál? Alternativy k binárním opcím.

Stránka PracujOnline.cz se tváří jako důvěryhodný magazín, který chce pomoci nezaměstnaným a matkám na mateřské. Bohužel se nejedná o nic jiného než další podvod, cílem stránky je vzbudit důvěru a přimět vás se registrovat na webu ProfitOnline a následně z vás dostat peníze pomocí brokera EZ trader. Bohužel žádné peníze s tímto systémem nevyděláte.

Náhled webu:

pracujOnline.cz

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.