Home » Binární opce » Binární opce – Trader měsíce

Binární opce – Trader měsíce

Trader měsíce

Pro aktivní binární obchodníky jsme připravili promo akci s názvem „Trader měsíce”. Můžete získat až 400 $ za pár informací o tom, jak obchodujete.


Upozornění: Od 2.července jsou v Evropské unii zakázány binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Kdo je profesionál?

Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku. Kam dál? Alternativy k binárním opcím.

Nabídka již neplatí.

Chceme pomoci v rozvoji komunity binárních obchodníků, dát možnost začínajícím traderům vidět váš úspěch/neúspěch v obchodování. Protože nejlepší inspirací, jsou reální lidé s reálnými výsledky.

Co můžete získat?

  1. 350 $
  2. 200 $
  3. 50 $

Extra bonus pro první tři články

50 $

Podmínky akce

  1. musíte mít založený účet od 24.9. s reálnými penězi přes naše stránky u TopOption, ETX Capital nebo Winner Option a být aktivním obchodníkem
  2. účet na binární opce nemáte založený jen kvůli této promo akci, ale protože chcete obchodovat (minimálně 20 uzavřených obchodů)
  3. být fanouškem Forbino.com na Facebooku
  4. napsat krátký článek o tom, jak obchodujete binární opce

Co musí článek obsahovat?

Představení, kdo jste, co děláte a jak jste se dozvěděli o binárních opcích, nejlépe s odkazem na váš FB profil, ale není podmínkou.

Jak dlouho obchodujete + krátké představení vaší obchodní strategie (kdy kupujete opci call a kdy put, jakou délku expirace atd.)

Váš celkový zisk / ztrátu z obchodování se screenem ze systému. Na screenu musít být vidět váš vklad a aktuální částka na vašem účtu. U TopOption je to záložka „Historie účtu”, vaše ID účtu můžete zatmavit, ale to je na vás.

topOptionUcet

Článek napíšete v textovém editoru (Word, poznámkový blok, atp.) a společně se screenem a ID vašeho účtu ho zašlete na admin@forbino.com

Určení pořadí vítězů

Vítěz bude určený podle celkového skóre. Článek bude uveřejněn na FB stránce Forbino.com + ho můžete sami sdílet. Součet ,,likes” + “shares”(sdílení) + kvalita článku, určená redakcí, bude určovat vítěze.

Redakce hodnotí článek od 1 bodu do 10 bodů, každý like přidává 1 bod do celkového skóre, každé sdílení přidává 2 body.

Vyplacení peněz

Peníze vám budou buď převedeny na váš obchodní účet u brokera nebo odeslány na váš bankovní účet. Metoda výplaty peněz záleží na redakci.

Ukončení akce a vyhlášení vítězů

Vyhlášení vítězů bude probíhat prvního v měsíci, když počet účastníků přesáhne 10. Aktuální články se převádí do dalšího měsíce, dokud počet článků nepřesáhne 10.

50 $ za první trři články, je vyplacena po vyhlášení vítězů akce.

Vítězové akce budou zveřejněny na FB stránce a na webu Forbino.com.

Vyhrazujeme si právo na změnu podmínek akce, dle vlastního uvážení, vždy však budeme brát zřetel na dobré jméno stránky Forbino.com a budeme jednat fér s obchodníky i návštěvníky webu.

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.