Home » Binární opce » TopBinary přehledná recenze

TopBinary přehledná recenze

Otestovaný broker

TopBinary je nový broker, který cílí především na Čechy. Nabízí českou zákaznickou podporu, české webové stránky i českou obchodní platformu.


Upozornění: Od 2.července jsou v Evropské unii zakázány binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Kdo je profesionál?

Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku. Kam dál? Alternativy k binárním opcím.

Na rozdíl od většiny brokerů česká zákaznická podpora u TopBinary opravdu funguje. K dispozici je rodilý mluvčí českého jazyka, se kterým se můžete spojit pomocí chatu, e-mailu nebo telefonu.

Základní informace o TopBinary
Hodnocení brokera od obchodníků:

 
TopBinary přehledná recenze
4 (80.69%) 29 hlasů

Hodnocení od autora recenze: 73%

odkaz Web: https://www.topbinary.com/cs
Minimální vklad5 000 Kč
Minimální obchod100 Kč
Češtinayes
VlastníkGoldenburg Group Limited
Notifikace/RegulaceČNB, CySEC
Profit70% – 80%
Druhy opcíHigh/Low i 60-sekundové a dlouhodobé, Párové, One Touch, Ladder
Druhy aktivForex, akcie, komodity, indexy
Demo účetne
Verze pro mobilní telefony/tabletyano  
Metody vkladu a výběruPlatební karty, bankovní převod, TrusPay

Obchodní platforma

Pro PC a tablety je k dispozici webová obchodní platforma, pro mobilní zařízení, pak aplikace pro Android a iOs. Platformy jsou jednoduché, bez nástrojů pro analýzu trhu.

Vypadá takto:

topbinary platforma

Platformu si můžete vyzkoušet bez vložení peněz i vy, stačí si založit účet, přihlásit se do něj a kliknout v levém panelu na záložku „Obchodní platforma“. K dispozici nebudete mít žádné peníze, takže nemůžete uzavírat obchody, ale můžete si sami platformu projít. Není to, ale nezbytné a většině obchodníků bohatě postačí screen z platformy výše.

Druhy obchodních účtů

Broker nabízí tři druhy účtů odstupňované podle výše vkladu. Každý obchodník získá týdenní zpravodaj z trhů a přístup k základním webinářům. Tarif mini sice oficiálně začíná na 10 000 Kč, ale je možné vložit jen 5 000 Kč. Od 50 000 Kč získáte i obchodní signály a 2 Top strategie, jejich spolehlivost nemám však ověřenou a jsem vůči obchodním signálům i strategiím přímo od brokera dost skeptický.

topbinary ucty

Ověření vaší identity

Jako u každého regulovaného brokera, tak i u TopBinary je nutné zaslat dokumenty ověřující vaši totožnost. Jak to udělat? Přihlaste se do vašeho účtu a v levém panelu, klikněte na záložku „Můj účet“, dále pak „Regulace“. Zde musíte nejprve vyplnit „Ekonomický profil a posouzení vhodnosti“, aby broker mohl zjistit, zda jste dostatečně s binárními opcemi seznámeni. Pokud ne, výsledek testu vás na to upozorní, ale i přesto můžete obchodovat na vlastní riziko (Což obchodujete stejně vždy.).

Po správném dokončení testu nebo odsouhlasení rizik, se vám aktivuje záložka „Identifikační dokumenty“, kde již můžete potřebné dokumenty nahrát.

Čeština a česká zákaznická podpora

Kromě české zákaznické podpory, platformy a webových stránek, naleznete u TopBinary v českém jazyce dokonce i obchodní podmínky, což je velice neobvyklé. Zákaznická podpora funguje opravdu dobře, domluvíte se snadno.

Líbil se vám článek?
Srovnání brokerů

jsme objektivní, recenze jsou založeny na:

 • konkrétních faktech
 • zkušenostech obchodníků ze zahraničních diskuzí
 • našich nezávislých testech
Zobrazit srovnání brokerů
TIP: Než začnete někde obchodovat, ověřte si férovost zvoleného brokera.

Diskuze obsahuje 4 příspěvky

   Napsat komentář

   Souhlasím s pravidly diskuze.

   Pravidla diskuze

   1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

   2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

   Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.