Home » Průvodce binárními opcemi » Mírně pokročilý » Binární opce » 3. TimeFrame a správná volba expirace binárních opcí

3. TimeFrame a správná volba expirace binárních opcí

Správná volba expirace je jedním z klíčů úspěšného obchodování. Dnes si řekneme, jak ji správně nastavit.


Článek vychází z mých zkušeností, je možné, že se jinde setkáte s odlišným názorem. Osobně volím dobu expirace 4x větší než mám nastavený timeframe grafu, nikdy ne méně. Obchoduji hodinové opce a sleduji 15minutové svíčky.

Co je to timeframe a kde ho nastavíte?

Timeframe je časový úsek ze kterého se počítá jedna svíčka ve svíčkovém grafu. Pokud používáte MetaTrader 4 jako já, tak timeframe nastavíte v horní liště, viz. obrázek níže.

timeframe

Příklady z praxe

Pokud obchodujete u TopOption jako většina obchodníků, tak si nemůžete nastavit expiraci opce přesně  např. za hodinu, ale vždy jen v daných časových intervalech. V takovém případě vybírám dobu expirace o něco větší, ale co nejblíže 1 hodině.

nastavení-expirace-binarni-opce

Jak vidíte na tomto obrázku, aktuální čas je 10:10:33, když k času přičtu hodinu vyjde mi čas expirace, 11:10:30 (11h, 10min a 33s). Tento čas si však vybrat nemohu a tak zvolím dobu expirace větší než 1h, vyberu 11:30.

Závěr

Pokud obchodujete hodinové binární opce, doporučuji vám nastavit timeframe na 15 minut, u 15minutových opcí doporučuji mít nastavený timeframe na 5 minut, atd. dle příkladu.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.