Home » Binární opce strategie » Průvodce binárními opcemi » Pokročilý » Binární opce » 1. Support a resistance indikátory MT4

1. Support a resistance indikátory MT4

Pomocí indikátorů support a resistance můžeme vytvářet jednoduché i složitější strategie na binární opce.


Support je odražení ceny od spodní hladiny, cena následně roste. Resistance je odražení od vrchní hladiny a cena následně klesá. Na screenu jsou supporty modré a resistance červené.

support-resistance

Na základě supportů a resistancí se dají sestavit různé strategie na binární opce. Supporty a resistance můžete  kombinovat se vzory  a dalšími indikátory  a získat tím větší pravděpodobnost úspěchu obchodu. Někteří obchodníci dokonce obchodují jen pomocí supportů a resistancí, ale to se nám neosvědčilo.

Pokud máte nainstalovaný MetaTrader 4, pak doporučuji si stáhnout indikátor Support and Resistance (Barry).mq4 a následně ho naimportovat.

Stažený soubor nakopírujete do „C:\Program Files (x86)\Markets.com MetaTrader\MQL4\Indicators“, pokud máte zapnutý MetaTrader, tak ho vypněte a zapněte znovu, tím se indikátor načte.

indikator Načtený Indikátor je vidět v levém sloupci Navigátor->Ukazatele-> Support and Resistance. Indikátor použijete přetažením do grafu.

Líbil se vám článek?

Diskuze obsahuje 2 příspěvky

 1. Jirka napsal:

  Dobrý den, nejde mi vložit indikátor, jde to i jinou cestou?

  1. admin napsal:

   Dobrý den,
   jak nejde? Postupujete přesně podle návodu?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.