Home » Ekonomický magazín » Binární opce » Rizika spojená s binárními opcemi

Rizika spojená s binárními opcemi

Binární opce jsou riziko, že přijdete o své peníze, ale jsou také příležitost k  pravidelnému přivýdělku. V dnešním článku si ukážeme výhody a nevýhody binárních opcí.


Na začátku  je potřeba si uvědomit, že nic nejde samo a nic není zadarmo. Pokud chcete být úspěšní obchodníci, budete muset na začátku počítat s investicí, tou investicí nejsou jen peníze, ale především čas, který budete muset věnovat vzdělání a testování svých strategií. Dokonce si troufnu říct, že peníze jsou to poslední, co vám bude chybět v případě neúspěchu.

Kolik času obchodování budete věnovat záleží jen na vás, až se naučíte ziskově obchodovat bude časová náročnost menší, může to být i jen pár minut denně.

Co je potřeba si na uvědomit než začnete?

  • Máte čas na obchodování?
  • Máte silnou vůli a trpělivost?
  • Dokážete se poučit ze svých chyb?

Pokud jste na všechny otázky odpověděli „ano“, pak můžeme pokračovat dál. Nyní už víte, co je potřeba a teď si řekneme, čemu se vyvarovat.

Na co si dát pozor?

  • Nenaleťte na různé automatizované systémy, které budou vydělávat za vás, nic z toho nefunguje viz.: BinaryBotPro nebo OptioNavigator, takových systému je celá řada.
  • Nevěřte snadným výdělkům a pohádkám o statisícových výdělcích bez práce viz.: Adam Bříza, Miroslav Kadlec, Pavel Kováč a další „odborníci“.
  • Obchodujte jen u ověřených brokerů, kteří mají licenci od EU. U nás najdete jen ověřené brokery, které sami testujeme.
  • Nesnažte se jen točit peníze! Najděte si strategii a té se držte. Pokud chcete jen náhodně klikat na dvě tlačítka, tak ani nezačínejte.

Co můžete ztratit?

  • Čas
  • Vklad od 100 $ – cca 2 000 Kč

Co můžete získat?

  • Dlouhodobý pravidelný příjem. Výše výdělku závisí čistě na vás, může to být pár stokorun, ale i desítky tisíc měsíčně.

 

Pořád vás binární opce zajímají? Pokud ano, pak doporučujeme pokračovat průvodcem na binární opce.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.