Home » Binární opce podvod » Binární opce » Recenze The Millionaire in PJS a The Timing system

Recenze The Millionaire in PJS a The Timing system

Obchodování s binárními opcemi je čím dál oblíbenější. Z toho těží nejenom seriózní brokerské společnosti, ale také různí podvodníci. Proto se vám může hodit recenze systému The Millionaire in PJS. Dále pro vás máme informace o systému s názvem The Timing system.


The Millionaire in PJS se představuje

Za původním projektem na obchodování s binárními opcemi má stát David Williams, jenž na něm pracoval se svým společníkem. Dle některých zdrojů se tato spolupráce nepodařila a David Williams přišel o projekt neférovým způsobem. Z toho důvodu se prý rozhodl dát systém k dispozici široké veřejnosti.

Obchodní systém The Millionaire in PJS je nabízený v mnoha zemích po celém světě a dostává se mu výrazné marketingové podpory. Největším tahákem jsou slibované vysoké zisky. Těch prý může dosáhnout každý, kdo se zaregistruje. Vše funguje díky automatické obchodní platformě EZ Trading  BOT, jenž je napojena na kyperského brokera Stockpair.

webovastrankathemillionaireinpjs themillionaireinpjsregistracniformular obchodnisignalyzplatformy

Na co si dát u The Millionaire in PJS pozor

  • Sliby vysokých zisků – seriózní nabídky na obchodování s binárními opcemi samozřejmě můžou obsahovat reklamní prvky s příslibem zisků. Ovšem v případě The Millionaire in PJS tyto sliby někdy vytvářejí pocit, že se skoro každý stane bezpracně boháčem. Přitom obchodování s opcemi vyžaduje nemalé schopnosti a mnoho znalostí.
  • Absence demo verze – systém The Millionaire in PJS nemá k dispozici žádnou demo verzi, na které by si mohli zájemci otestovat jeho funkčnost i vlastní umění obchodovat. To považujeme za zásadní problém. Zejména když jejich webové stránky neustále vyzývají k vložení alespoň minimální částky a následným ziskům.
  • Bez regulace – problémem může být i to, že tento systém obchodování zřejmě nepodléhá regulaci (informace získaná z několika internetových zdrojů). Hlavním důvodem by měla být skutečnost, že EZ Trading BOT je externí aplikace. Tudíž navzdory napojení na oficiálního brokera Stockpair se na ni dozor nevztahuje.

The Timing system – jak (ne)jít s davem

The Timing system má být chytrý obchodní algoritmus vedoucí ke snadným ziskům. Na internetu se dokonce můžete dočíst, že díky němu získáte 963 USD během 10 minut. To je v současném kurzu české koruny cca 23 000 Kč.

Jenže pomineme-li všechny možné rizikové aspekty celého konceptu, je potřeba si uvědomit, že „pečení holubi nelétají sami do pusy“. Tedy pokud chcete vydělávat tak velké peníze a navíc rychle, je nutné mít hodně znalostí a zkušeností.

Navíc The Timing system svým uživatelům často doporučuje užití tzv. Sentiment Tool. Tento nástroj dělá srovnání toho, jak s binárními opcemi obchodují ostatní a zda očekávají růst nebo pokles ceny. Z toho pak můžete usoudit, co je pro vás nejvýhodnější. To vše na základě rizikové strategie martingale. Ta vychází z principu, že riziko opakujících se neúspěchů za sebou není vysoké. Navíc s každou další investicí po předchozím neúspěchu se navyšuje investovaná částka, aby pokryla předchozí ztráty.

Jedná se ovšem o dlouhodobě nefunkční a obrovsky rizikový postup. Je statisticky známo, že trvalých a vysokých zisků dosahuje spíše menší procento obchodníků. To platí jak u binárních opcí, tak u jiných cenných papírů a komodit. Navíc ani ti nejlepší nemají neustále jenom zisky. Jedná se tedy jen o podvod na binárních opcích.

Shrnutí

Jestliže máte o binární opce zájem a nechcete hazardovat se svými penězi, doporučujeme vám k obchodování využívat pouze osvědčené brokery. Před výběrem daného brokera se přesvědčte, zda má nad sebou regulátora. Přečtěte si jaké má recenze od klientů na internetu. A pokud vám někdo slibuje bezpracné zisky, nevěřte tomu a raději jděte jinam!

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.