Home » Průvodce binárními opcemi » Začátečník » Binární opce » 4. Binární opce – příklady z praxe

4. Binární opce – příklady z praxe

Dnes si názorně ukážeme, jak vypadá obchodování s binárními opcemi v praxi.


Obchodovat budeme opce High/Low. Tento typ opcí obchoduje většina obchodníků. Jsou nejjednodušší a v porovnání s ostatními druhy opcí jsou nejvíce výdělečné (podle mého názoru).

Ukázky obchodů

Na obrázku níže obchodujeme měnový pár EUR/USD u brokera TopOption. Kupujeme opci CALL. Znamená to, že předpovídáme, že cena eura vůči dolaru poroste. Do obchodu jsme vložili 50 $, pokud budeme mít pravdu a cena eura bude vůči dolaru ve 12:00 (nastavený čas expirace) vyšší než aktuální cena(1.27437), bude nám vyplaceno 92,5 $  (50 $ vklad + 85% z 50 $). Naopak v případě neúspěchu přijdeme o vložené prostředky.

obchod-opce-50

V době expirace binární opce mohou nastat 3 možnosti:

  • váš obchod bude úspěšný a vyděláte, bude vám vyplaceno 92.5$
  • obchod bude neúspěšný a přijdete o vklad
  • výsledek obchodu bude neutrální, hodnota opce bude stejná (1.27437) jako při začátku obchodu, vrátí se vám vklad

Viděli jste ukázku na obchodování binárních opcích Call, obchodování Put je obdobné. Jen obchodujete s tím, že cena aktiva klesne.

binární opce put
Veškeré příklady si můžete sami vyzkoušet v demo účtu na binární opce. Doporučujeme těm, kteří  s binárními opceme teprve začínají.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.