6. Binární opce v praxi

Binární opce modré

Nyní jste prošli základními tutoriály o binárních opcích. Přišel čas si vše vyzkoušet zdarma na demo účtu.


Upozornění: Od 2.července jsou v Evropské unii zakázány binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Kdo je profesionál?

Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku. Kam dál? Alternativy k binárním opcím.

Bez teorie nemůže být praxe a teorie bez praxe je k ničemu. Tento článek je určený pro ty, co si přečetli předchozí články z průvodce nebo o binárních opcích už něco vědí.

Co už víme

Z předchozích článků byste měli vědět, co jsou to binární opce a jak se obchodují, jaké jsou druhy opcí, jak se dělí podle expirace a co je to fundamentální a technická analýza. Vše je krásně vidět na příkladech opčního obchodování.

Kdo je to broker?

Broker je zprostředkovatel obchodů, který vám poskytuje svůj software pro obchodování online. V současné době je brokerů celá řada, důležité je si vybrat toho správného.

Podle čeho vybrat brokera?

Důležité je se dívat na regulace brokera, to vám zaručí, že vaše peníze jsou v bezpečí. Minimálně by měl být regulován v EU kyperskou komisí cenných papírů, CySeC. Nejlepší je hledat brokera s notifikací od ČNB.

Dalšími faktory jsou:

  • výnos z opce
  • kvalita obchodní platformy
  • rychlost podpory
  • čeština?
Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.