Home » Průvodce binárními opcemi » Začátečník » Binární opce » 6. Binární opce v praxi

6. Binární opce v praxi

Nyní jste prošli základními tutoriály o binárních opcích. Přišel čas si vše vyzkoušet zdarma na demo účtu.


Bez teorie nemůže být praxe a teorie bez praxe je k ničemu. Tento článek je určený pro ty, co si přečetli předchozí články z průvodce nebo o binárních opcích už něco vědí.

Co už víme

Z předchozích článků byste měli vědět, co jsou to binární opce a jak se obchodují, jaké jsou druhy opcí, jak se dělí podle expirace a co je to fundamentální a technická analýza. Vše je krásně vidět na příkladech opčního obchodování.

Kdo je to broker?

Broker je sprostředkovatel obchodů, který vám poskytuje svůj software pro obchodování online. V současné době je brokerů celá řada, důležité je si vybrat toho správného.

Podle čeho vybrat brokera?

Důležité je se dívat na regulace brokera, to vám zaručí, že vaše peníze jsou v bezpečí. Minimálně by měl být regulován v EU kyperskou komisí cenných papírů, CySeC. Nejlepší je hledat brokera s licencí od ČNB. To vám zaručí, že vaše peníze jsou opravdu v bezpečí.

Dalšími faktory jsou:

  • výnos z opce
  • kvalita obchodní platformy
  • rychlost podpory
  • čeština?

Prověřený broker v češtině s licencí ČNB je např.: OptionTime.

Jak založit demo účet

Rozkliknete si stránku brokera např. OptionTime, zaregistrujete se. Pro vytvoření demo účtu je třeba vložit minimálně 200 $. Pokud budete využívat jen demo účtu, můžete si vložené peníze bez poplatků vybrat zpět. Tudíž nic neriskujete. Demo účet je naprosto zdarma.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.