Home » Binární opce podvod » Binární opce » Profit Online .cz jen další podvod?

Profit Online .cz jen další podvod?

profitonline

Nedávno jsem narazil na stránku ProfitOnline.cz, která láká návštěvníky na obchodování binárních opcí u brokera EZtrader.


Upozornění: Od 2.července jsou v Evropské unii zakázány binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Kdo je profesionál?

Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku. Kam dál? Alternativy k binárním opcím.

Když jsem stránku poprvé otevřel, tak na první pohled nebylo vůbec zřejmé, o co jde. Ze zvědavosti jsem si založil účet. Myslel jsem, že dostanu přístup do nějaké “VIP” sekce, kde mi sdělí, “jak vydělat balík”. Ale zázrak se nekonal.

Místo balíku peněz jsem byl automaticky zaregistrován k brokerovi EZtrader a ihned po mě chtěli vložit peníze. A tím pohádka končí 😉 .

Peníze jsem nevložil z těchto důvodů:

  • projekt vypadá absolutně nedůvěryhodně
  • doména je zaregistrovaná teprve od 1.6.2015 anonymně na firmu v Honkongu
  • automaticky (bez mého souhlasu) jsem byl zaregistrován k podvodnému brokerovi EZtrader (manipulaje s cenou, dělá problémy s výběry)

Z mého pohledu se jedná o další reklamní kampaň na nespolehlivého brokera. Obchodní signály budou nejspíše jen náhodně vygenerované a nic s nimi nevyděláte. Osobně nehodlám ProfitOnline testovat vkladem vlastních peněz. Na druhou stranu může článek působit dost zaujatě, jednoduše nevěřím nikomu, kdo propaguje brokera EZtrader.

Přestože je profit online nejspíše podvod, tak binární opce podvod nejsou a dá se na nich dlouhodobě vydělávat.

Mohlo by vás zajímat: Co jsou to binární opce? | Podvody s binárními opcemi.

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.