Home » Binární opce podvod » Binární opce » Ultimate4Trading recenze – podvod?

Ultimate4Trading recenze – podvod?

ultimate4trading-czech

Obchodování s binárními opcemi je pro mnoho lidí velmi lákavou záležitostí. Na těchto transakcích jde totiž relativně rychle vydělat vysoké částky peněz.


Upozornění: Od 2.července jsou v Evropské unii zakázány binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Kdo je profesionál?

Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku. Kam dál? Alternativy k binárním opcím.

Pokud máte dobrou strategii, odhodlání a znalosti, můžete se mezi ně zařadit i vy. Jenže ani tyto tři atributy vám nemusí stačit. K dosažení úspěchu jsou totiž nabízeny různé algoritmy, přičemž některé jsou více a jiné méně povedené. U dalších se dokonce mluví a píše o podvodu. My se dnes podíváme na recenzi Ultimate4Trading.

Jak vlastně Ultimate4Trading vznikl?

Tento obchodní systém měli založit dva muži během svých studií na univerzitě. Jejich jména jsou John Cross a Abbey Walker-Jones. Po vyzkoušení svého algoritmu zjistili, že jim přináší velmi vysoké zisky s malým rizikem ztrát. Zisky mají dokonce dosahovat výše až okolo 82%.

Tento „zlatý důl“ si nechtěli nechat jenom pro sebe, ale přesto neměli zájem o jeho vypuštění do světa bez nějaké kontroly. Z toho důvodu má do Ultimate4Tradingu umožněn přístup pouze omezený počet zájemců.

Hned na tomto místě bychom chtěli upozornit, že s podobnou historií vzniku operují italský algoritmus Trading 30 Elode nebo francouzský Preditrend. Když se nad tím zamyslíte, tak je to poněkud zvláštní, ale nutně to ještě nemusí vzbuzovat pochybnosti. Šikovných studentů je jistě mnoho po celém světě. Ovšem poněkud  méně důvěry budí fakt, proč by takový zdroj peněz někdo poskytoval ostatním lidem. Jak brzy zjistíte, nejedná se o žádnou filantropii, ale snahu vydělat peníze.

Propagační video Ultimate4Trading

Princip fungování Ultimate4Trading

Již zmíněný omezený počet registrací má v podstatě jediný účel. Vzbudit zájem návštěvníka daných stránek o jejich výjimečnost a získat ho pro registraci. Z toho lze také odvodit, že omezený počet registrací je pouhým reklamním trikem. Na samotné registraci není nic problematického, neboť nabízí demo verzi zcela zdarma.

Jestliže se rozhodnete ji vyzkoušet, velmi pravděpodobně budete z fungování Ultimate4Tradingu nadšeni. Demo verze pomáhá analyzovat a tipovat vhodné investice s vysokou ziskovostí a malými ztrátami. Tedy její používání přináší slibované zisky a to vcelku stabilním způsobem. To mnoho zájemců o obchodování s binárními opcemi navnadí a motivuje k pořízení ostré verze.

Podmínkou využívání ostré verze je registrace u brokera EZTrader. Pamatujte, že u brokerů se vždy za jejich služby platí, přičemž každý má u poplatků a provizí nastaveny jiná pravidla. Zde tedy nemáte na výběr. To může být pro mnoho zájemců varovným signálem, že nemusí být vše v pořádku. Toto podezření se potvrzuje během ostrých obchodů, u kterých lidé již nemají takové úspěchy, jako během používání demo verze.

V této souvislosti se většina internetových zdrojů shoduje, že za tímto rozdílem jsou fiktivní a/nebo ne zcela správné, neúplné či náhodné údaje, které byly uváděny v demo verzi. Jenže při ostrém obchodování vám již nikdo „nejde na ruku“ a místo zisků přicházejí většinou ztráty.

Celosvětový dosah Ultimate4Trading

Obchodní algoritmus Ultimate4Trading se nezaměřuje pouze na jednu vybranou zemi. Existuje v mnoha jazykových mutacích, takže se snaží nalákat zájemce o obchodování s binárními opcemi z celého světa, včetně těch českých.

Podle některých tvrzení na internetu se dokonce Ultimate4Trading vyskytuje pod různými názvy. Například námi výše zmíněné obchodní algoritmy z Itálie a Francie můžou patřit mezi ně. Ovšem do zákoutí jednotlivých systémů nikdo nevidí.

Za relativním úspěchem Ultimate4Tradingu také stojí masivní marketingová podpora, jenž je založena zejména na internetových portálech. Existuje mnoho takových, jejichž jediným cílem je reklama na tento systém.

Shrnutí

Na prvním místě bychom chtěli konstatovat, že samotné obchodování s binárními akciemi rozhodně není žádný podvod. Jedná se o seriózní způsob obchodování, který může být pro neznalé o něco více rizikový, než třeba nákup zlata. Ovšem pojem „více rizikový“ je vždy velmi relativní, neboť záleží na samotném investorovi, jak k obchodování přistupuje. Hodně prodělat můžete i u nákupu a prodeje nemovitostí, které jinak platí za vcelku bezpečný způsob investic.

Co se týká samotného obchodního algoritmu Ultimate4Trading, tak nic nebrání tomu, abyste si sami vyzkoušeli jeho demo verzi. Je zdarma a tedy bez rizika. Ovšem doporučujeme vám, abyste si důkladně (paralelně) kontrolovali jeho analýzy, doporučení, informace a celkový průběh demo obchodování. Jedině tak si můžete udělat vlastní názor, který vám může potvrdit, zda se jedná o podvod a v jakém rozsahu. My vám ovšem, na základě mnoha různých zdrojů a tvrzení zpochybňujících serióznost Ultimate4Tradingu, doporučujeme jiné systémy.

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.