Home » Binární opce podvod » Binární opce » Tomáš Brabec a SuperAlerts

Tomáš Brabec a SuperAlerts

Možná si vzpomínáte na podvod Pavla Kováče na webu binary-profit.com, dnes tu máme pokračování na stejném webu, ale tentokrát s Tomášem Brabcem.


Na první pohled je jasné, že se jedná o další podvod s binárními opcemi,  takže to nebudu dlouhosáhle rozebírat. Takže v rychlosti:

podvod-tomas-brabec

O 30s později:podvod-tomas-brabec-2

Každého z vás asi napadne, že jsou tyto čísla s počty členů a jejich výdělkem automaticky generována. Pochybuji vůbec o tom, že 62 lidí z mého okolí tento projekt zná, natož aby na něm vydělali. Navíc pokud stránku otevřu v jiném prohlížeči, tak počet lidí, kteří využívají tento projekt je rázem menší než původních 42.

Další nekalé praktiky najdete v sekci podvody s binárními opcemi.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.