Home » Binární opce podvod » Binární opce » Podvod Binary-Profit.com/cz/

Podvod Binary-Profit.com/cz/

Pavel Kováč

Objevili jsme podvodnou stránku Binary-Profit.com/cz/ . K vydělání značné sumy vám stačí jen kopírovat obchodní signály. Co víc si přát?


Upozornění: Od 2.července jsou v Evropské unii zakázány binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Kdo je profesionál?

Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku. Kam dál? Alternativy k binárním opcím.

Také se vám občas stane, že vás někdo zdraví a nevíte, kdo to je a jak se jmenuje? To je naprosto normální. Zapomněli jste však už někdy svoje jméno?

Pavel Kováč expertní obchodník má jmen celou řadu. Pro nás pro Čechy je to Pavel Kováč. Jeho krásný úsměv nalezneme na binary-profit.com/cz/

Pavel Kováč

Pro španěly je to David García, profesión: Corredor experto. Španělskou verzi nalezneme na binary-profit.com/es/

Pro Italy vystupuje pod jménem Carlo Antonelli, occupazione: Esperto Trader. Italská verze má adresu binary-profit.com/it/

Buďme na chvíli důvěřivý a řekněme si:
,,Jenom si přeložil jméno, na tom není nic špatného.”
Jméno si přeložit může, ale svoji totožnost na bankovních účtech?

Pavel Kováč bohužel není jediný podvodník s binárními opcemi, doporučujeme navštívit stránku binární opce podvody, najdete na ní další upozornění, čemu se vyvarovat.

Diskuze obsahuje 2 příspěvky

  1. BOŘEK napsal:

    TO JE PRAVDA A JE TO NEHORÁZNOST JAK SEZNAM, ZDE DÁVÁ MOŽNOST OKRÁDAT SVÉ ZÁKAZNÍKY-PROSTĚ ZA PENÍZE V PRAZE DŮM -A CO NA TO NAŠE ORGÁNY ZABÝVAJÍCÍ SE TRESTNOU ČINNOSTÍ- TI TO ASI MAJÍ V JEDNOM ORGÁNU. KAŽDÝ POCHOPÍ V JAKÉM.

  2. Daniel napsal:

    A to maji reklamu na Skliku, nechapu jak to muze Seznam povolit.

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.