Home » Binární opce podvod » Binární opce » OptioNavigator – automatizovaný podvod

OptioNavigator – automatizovaný podvod

Možná jste se již setkali s obchodním systémem OptioNavigator. Bohužel vás však musím zklamat, ale jedná se jen o další podvod.


Začíná to jako každý klasický podvod s obchodním systémem, stačí jen stáhnout software, zaregistrovat se u brokera, vložit peníze a začít vydělávat statisíce.

Můžete si všimnou i určité podobnosti s BinaryBotPro. OptioNavigator vůbec nefunguje a uzavírá vám pouze  náhodné obchody. Můžete se setkat i s tím, že chce uzavřít obchod na obě strany.

Tvůrci Option Navigátoru se snaží vydělat na důvěřivosti lidí, získávají totiž provize od brokerů za každého přivedeného klienta.

Binární opce však podvod nejsou a dá se na nich slušně vydělávat. Je ale potřeba být obezřetný a různé strategie a obchodní systémy testovat vždy raději na demo účtu zdarma. Pokud budou výdělečné můžete začít obchodovat s reálnými penězi.

V případě, že o binárních opcích moc nevíte, doporučujeme vám projít průvodcem na binární opce, kde se dozvíte vše potřebné pro úspěšné obchodování.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.