Home » Binární opce podvod » Binární opce » ObchodovatOnline.cz podvod

ObchodovatOnline.cz podvod

Další podvodná stránka nejspíše z rodiny „obchodování pro nováčky“.


Nedávno jsem narazil na stránku www.obchodovatonline.cz, na webu vidíme jednoduché příklady, jak obchodovat binární opce. Když cena aktiva klesá, pak kupujete opci PUT, naopak v případě růstu kupujete opci CALL. Naprosto jednoduché?

Jednoduché to je, ale pro dlouhodobé zisky to samo o sobě nestačí, základní princip však není špatný. Rozhodně se však nejedná o způsob obchodování na kterém zbohatnete. Obzvláště ne, pokud budete obchodovat u brokera EZTrader, který manipuluje s cenami.

Ve spodu stránky vidíte video od „obchodování pro nováčky“, obchodování pro nováčky je další podvodná stránka.

Uvažujete obchodovat?

Pak se vyhněte všem podvodům s binárními opcemi, doporučujeme projít průvodcem na binární opce a také si přečíst e-booky od TopOption.  E-booky můžete číst po registraci, i když nevložíte peníze.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.