Home » Binární opce podvod » Binární opce » BinaryBotPro podvod?

BinaryBotPro podvod?

Je BinaryBotPro zázračný software nebo další podvod na binárních opcích?


Dříve jsme psali článek o podvodu na Binary-Profit.com, který má na svědomí „Pavel Kováč”. Ve skutečnosti žádný Pavel Kováč, který by byl zázračný obchodník neexistuje. Jedná se pouze o další podvod s binárními opcemi.

BinaryBotPro je dalším z triků Pavla Kováče, jak vás nalákat k obchodování binárních opcí.

Zázračný software BinaryBotPro vám „pomůže” s obchodováním, za měsíc si ze 200 € vyděláte přes 2 000 €. Kde je tedy háček?

Vše vypadá skvěle, jediným problém je v tom, že BinaryBotPro generuje náhodné signály a se skutečným obchodním systémem nemá nic společného. K tomu jsme dospěli po otestování softwaru ve více prohlížečích souběžně. V každém prohlížeči nám BinaryBotPro ukazoval jiné výsledky.

Pokud vám někdo slibuje jednoduché vydělání peněz na binárních opcích, nikdy tomu nevěřte. Nejspíše se bude jednat jen o další podvod.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.