Home » Binární opce podvod » Binární opce » Algo Cash Master recenze

Algo Cash Master recenze

Mezi velmi diskutované obchodní algoritmy patří Algo Cash Master. Systém, který by měl pomoci k velmi ziskovému obchodování s binárními opcemi. Jenže jak se v diskusích a mnoha článcích ukazuje, jedná se o velmi problematickou záležitost. Co o ní ukázala naše recenze?


Příběh o vzniku Algo Cash Master

I tentokrát stojí za vznikem algoritmu „konkrétní osoba“, nějaký Martin Novák. Ten díky ní přišel k velkému jmění. Aby to ostatním nebylo líto, nabídl jim stejnou možnost. Možnosti tohoto systému jsou, dle tvrzení jeho propagátorů, skutečně obrovské. Při aktivním způsobu obchodování s binárními opcemi můžete prý vydělat milióny korun měsíčně! Přitom nepotřebujete žádné hluboké znalosti nebo promyšlené strategie. Algo Cash Master udělá skoro vše za vás.

Již výše uvedené by mělo na každého zasvítit varovným „červeným světýlkem“. Podobné sliby obvykle nefungují, neboť v takovém případě by všichni byli milionáři a neměl by kdo pracovat.

Na co si dát u Algo Cash Master pozor

  1. Algo Cash Master funguje na obchodní platformě EZTradingBot, se kterou není mnoho pozitivních zkušeností. Hlavní příčinou je, že na ní byly již dříve postaveny různé podvodné algoritmy.
  2. Dalším problémem jsou povinné poplatky pro uživatele. Ty jsou spojeny s registrací u konkrétního brokera, za kterou se musí zaplatit nejméně 250 USD. Jinými slovy, pokud chcete platformu užívat, nemáte svobodu ve výběru brokera a musíte platit.
  3. Neexistuje žádný demo účet, který by ověřil důkladné prověření úspěšnosti algoritmu. Umožnění obchodních signálů na cvičném účtu je v tomto případě nedostatečné.
  4. Obchodování je umožněno pouze pro rizikovější druhy binárních opcí s expirací do 5 minut. Navíc je využívána nepříliš oblíbená obchodní strategie Martingale.

Jak vidíte, na základě výše uvedených údajů je lepší se algoritmu Algo Cash Master vyhnout. Existuje totiž mnoho jiných alternativ, které jsou dlouhodobě vyzkoušené a při správném přístupu investora přinášejí dobré výsledky.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.