Home » Brokeři » Binární opce » Tipy a rady » Jaká platforma na binární opce je nejlepší?

Jaká platforma na binární opce je nejlepší?

platformy

Jaká platforma pro obchodování s binárními opcemi je nejvhodnější právě pro vás? Dnes si srovnáme ty nejpoužívanější.


Obchodních platforem existuje celá řada, většina brokerů používá aplikace od poskytovatelů binárních platforem, proto se můžeme u různých brokerů setkat se stejnou aplikací pro obchodování. Zpravidla se software liší jen drobnými úpravy designu a výnosy z obchodování, podle toho jak je nastaví broker.

Jediným brokerem vyčnívajícím z řady, je broker IQ option, který nabízí obchodníkům svou vlastní moderní aplikaci. Najdete v ní nástroje pro analýzu trhu, ekonomické zprávy i výuková videa.

IQ option – moderní a profesionální platforma – doporučuji

U brokera IQ option máte k dispozici tu nejlépe zpracovanou obchodní platformu. Je moderní, přehledná a rychlá. Najdete v ní indikátory, výuková videa i ekonomické zprávy z trhu. Obchodní platforma je k dispozici jako webová, PC a mobilní aplikace. Všechny verze fungují naprosto totožně a i z mobilní aplikace můžete plnohodnotně obchodovat.

IQ option AUD/CADIQ option Bollinger Bands
IQ option videaIQ option market newsIQ option Bollinger Bands details

Druhy opcí: klasické, minutové

Výhody: moderní a rychlá aplikace, výuková videa, zprávy z trhu, analytické nástroje, vysoké výnosy na minutových opcích, rychlá zákaznická podpora

Nevýhody: není v češtině, nižší výnosy na hodinových opcích

Přejít na web IQ option

MarketsPulse – ETX Capital

MarketPuls je jednoduchá obchodní platforma se kterou se setkáte u brokera ETX capital (regulovaný FCA). Osobně se mi vůbec nelíbí.

Druhy opcí: klasické, minutové, One touch, spread High/Low

Výhody: jednoduchost

Nevýhody: poměrně nízké výnosy

Přejít na web ETX Capital

Vlastní platforma StockPair

Jako jeden z mála brokerů má StockPair svou vlastní obchodní platformu. Na první pohled působí velice jednoduše, což je pravda, přesto v platformě najdeme i nástroj pro vložení indikátorů do grafu.

Druhý opcí: klasické, minutové, Kiko opce, Párové opce

Výhody: jednoduchost

Nevýhody: nepodporuje češtinu, poměrně nízké výnosy

Přejít na web StockPair

TradeSmarter – obchodní platforma TopOption – nedopručuji

Platforma TradeSmarter je naprosto jednoduchá, žádné analytické nástroje v ní nečekejte. Hlavním lákadlem platformy má být sociální trading, dodnes mi, ale není jasné, jak má fungovat a zákaznická podpora na mě nereaguje. Box se sociálním tradingem vypadá takto:

socialni-tradingK čemu mi má být dobrý box, kde vidím uživatelská jména obchodníků a výsledky jejich obchodů opravdu nechápu. Rozhodně mi to v obchodování nijak nepomůže.

Webová obchodní platforma:

Mobilní aplikace:

 

Druhy opcí: klasické, minutové, No touch/One touch, Range opce

Výhody: přehlednost, jednoduchost, čeština

Nevýhody: zákaznická podpora TopOption často nereaguje, nižší výnosy na minutových opcích

TechFinancials – platforma 24Option

TechFinancials je jedna z nejpoužívanějších obchodních platforem mezi brokery, nejznámějším představitel této platformy je broker 24Option. Platforma je přehledná, jednoduchá, bez nástrojů pro analýzu trhu. K dispozici jsou také mobilní verze pro Android a iOS.

Druhy opcí: klasické, minutové, One touch, Boundary

Výhody: jednoduchá, přehledná, designově povedená aplikace

Nevýhody: nenabízí češtinu, nižší výnosy ve srovnání s konkurencí

Obchodování u Opteck

opteck platforma

Webová aplikace Opteck je designově povedená, jednoduchá a ničím nás nepřekvapí. Analytické nástroje byste hledali marně, za to můžete obchodovat kromě binárních opcí také CFD. Pro mobilní telefony a tablety můžete u Opteck využít mobilní verze pro Android a iOS. Obě aplikace jsou velice povedené a plně nahradí webovou verzi.

Účet bych si být vámi u Opteck nezakládal, protože plánují ukončit provoz platformy na binární opce pro Evropu a nechat jen CFD/forex. Může to být také způsobeno špatnou pověstí brokera v Polsku. Za kterou částečně můžeme i my. Nemažeme totiž špatné komentáře jako jiné stránky a tak se po pár měsících u recenze Opteck objevily stovky názorů, že Opteck okrádá své klienty.

Druhý opcí: klasické, minutové, Range, One Touch

Výhody: slušné výnosy

Nevýhody: vysoký minimální vklad, minimální obchod 25$, špatná pověst brokera, nepodporuje češtinu

Závěr – jakou tedy zvolit platformu?

Všechny platformy jsou funkčně rovnocenné a záleží čistě na vašich preferencích. Pokud potřebujete používat indikátory a hledáte moderní aplikaci pro obchodování, volte brokera IQ option. V případě, že potřebujete brokera v češtině, volte TopBinary.

Podle mého názoru by měla být prioritou bezpečnost, výnosy z obchodování a funkčnost platformy. Všechny uvedené platformy jsou plně funkční a bezpečné.  Bezpečnost platformy nezaručuje, že broker jedná fér, proto vám doporučuji si přečíst článek – srovnání brokerů na binární opce, kde zjistíte, jaký broker okrádá své klienty a který broker má nejvyšší výnosy na hodinových opcích a který na minutových.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.