OptionTime recenze a vlastní zkušenosti

OptionTime

Aktuálně: Broker OptionTime ukončil provoz, jeho nástupce je TopOption. TopOption převzal veškeré klienty OptionTime.


Upozornění: Od 2.července jsou v Evropské unii zakázány binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Kdo je profesionál?

Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku. Kam dál? Alternativy k binárním opcím.

OptionTime patří mezi nejlepší brokery, má vysoké výnosy,  moderní a rychlou  obchodní platformu a samozřejmě licenci od ČNB.

Binárního brokera OptionTime  vlastní společnost Safecap Investments. OptionTime působí na trhu od roku 2013 a za takto krátkou dobu se stal mezi obchodníky velice populární. Své služby nabízí ve 14 jazycích včetně češtiny.

Minimální vklad je 200 $, minimální obchod 10 $ (klasické opce).

Základní informace o OptionTime

hodnoceníNaše hodnocení: 95%odkaz Web: www.optionTime.com/cs
Minimální vklad200 $, (Jaká je ideální výše vkladu?)
Minimální obchod5 $ (minutové opce), 10 $ (ostatní opce)
Češtinaano
RegulaceČNB, CySEC, FCA
Pojištění vkladuaž do 20 000 €
Profitaž 85% na High/Low opcích
Bonus50% až 100% ke vkladu, e-kniha, videa
Druhy opcíHigh / Low, Pairs, 60 seconds, One Touch, Boundary
Druhy aktivForex, akcie, komodity, indexy
Demo účetyes ke vkladům nad 200 $ – na požádání account managera
Verze pro mobil/tabletne
Metody vkladu a výběruPlatební karty, bankovní převod, Skrill (MoneyBookers)

Obchodní platforma

Obchodní platforma OptionTime je rychlá, uživatelsky přívětivá a umožňuje obchodníkům využívat pokročilé funkce. V záložce „Pro Option“ máte k dispozici řadu indikátorů např.  Bollinger Bands, EMA, Stochastic a další, které si můžete nechat vykreslit do grafu.

Funkce „Pro Option“ částečně dokáže nahradit i profesionální analytické nástroje jako je MetaTrader, cTrader, ProTrader apod.

Jedinou negativní vlastností platformy je že design působí mírně zastarale, ale to už posuďte sami.

Screeny z platformy

optionTime-platforma-3 optionTime-platforma-2 optionTime-platforma-1 optionTime-platforma-4 optionTime-platforma-5 optionTime-platforma-6

Demo účet

Noví klienti OptionTime si mohou obchodování vyzkoušet zdarma. Pro aktivaci demo účtu stačí vložit 200 $ a následně napsat na zákaznickou podporu a požádat o aktivaci dema. Následně vám bude demo účet aktivován na omezenou dobu, většinou 14 dní až měsíc, záleží na dohodě s brokerem. Vložené peníze si můžete kdykoliv vybrat, vkladem tedy nic neriskujete.

Money Bag-26Bonus a bonusové podmínky

Pokud vložíte od 200 $ do 499 $ máte nárok na bonus 50% ke vkladu, od 500 $ výše máte nárok na 100% bonus. O bonus je potřeba požádat zákaznickou podporu. Abyste mohli bonusové peníze vyplatit je třeba bonusovou částku 40x zobchodovat. Své peníze můžete vybrat kdykoliv. Přečtěte si raději kompletní podmínky bonusu na webu OptionTime.com/cs.

Výnosy z obchodu

Bullish-100

OptionTime má jedny z nejvyšších výnosů. Na 8 nejobchodovanějších měnových párech má průměrný výnos 79,5%.

Nelekňete se ověření identity

Checked User-100 (1)Podle nařízení regulačního úřadu CySec je broker nucen od vás vyžadovat doklady totožnosti pro ověření vaší identity. Nařízení má zabránit praní špinavých peněz a ověřit vaši zletilost. Dříve stačilo vaši totožnost ověřit až při výběru peněz. V současné době se pravidla změnila a broker po vás bude vyžadovat fotku vašeho občanského nebo řidičského průkazu a doklad o místě bydliště (účet za elektřinu, výpis z bankovního účtu) již po založení účtu. Není se však čeho obávat, jedná se o zcela standardní postup.

Chyby v překladech

Bohužel se na webu můžete setkat se špatnými překlady nebo s úplně nepřeloženými texty. Řešil jsem to přímo s brokerem, tak uvidíme, jak dlouho jim to bude trvat oprava českých textů. Nejedná se o zásadní problém, veškeré podstatné informace jsou přeloženy.

Moje zkušenosti s OptionTime

U OptionTime obchoduji od září 2014 a nemám si na co stěžovat. Peníze chodí včas, platforma funguje jak má a vlastně nic jiného mě ani nezajímá (zákaznickou podporu nevyužívám).

Autor recenze: Pavel Němec, korekce: Josef Kuchař

OptionTime recenze a vlastní zkušenosti

Napsat komentář

Scroll to top