OpceBinarni com – úsměvný podvod

stepan

Pokud obchodujete binární opce nebo se o ně alespoň zajímáte, pak jste se nejspíše setkali s webem OpceBinarni com.


Upozornění: Od 2.července jsou v Evropské unii zakázány binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Kdo je profesionál?

Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku. Kam dál? Alternativy k binárním opcím.

Vše vypadá na první pohled naprosto v pořádku, některé věci mi přišli sice trošku uspěchané, třeba to že v průvodci pro začátečníky  vám v druhém kroku řekne, abyste jste registrovali u brokera 😀 . Ale jiný kraj(web), jiný mrav :D, v zásadě s tím problém nemám. Jednu věc mu, ale musím uznat, umí psát pěkné poutavé články, dokonce jsem se přihlásil k odběru jeho novinek a tak mi každý den chodí krásná pohádka o tom, jak jednoduše vydělat.

Pokud máte rádi dojemné příběhy o zázračných výdělcích, vřele doporučuji ;), ale teď už konec srandy a přejdeme k další srandě :D. Možná to sranda není a p. Štěpán Petřivý umí obchodovat i v neděli u brokera TopOption na uzavřeném trhu, dnes totiž vydělal přesně 2 200 Kč a trvalo mu to pouze 30 minut!

zavreny-trh

Jako důkaz o zázraku přikládám screeny z mailu a z TopOption.

opcebinarni_com_small

opcebinarni_com_topoption_small

Pokud s binárními opcemi teprve začínáte, měli byste si dát pozor na podvodné praktiky různých „obchodníků“, kteří se vás snaží nalákat k obchodování, více najdete v sekci podvody s binárními opcemi. Binární opce však podvod nejsou a pokud máte patřičné znalosti, dá se na nich dobře vydělávat.

Edit 10.7.2015:

Protože je zde spousta zastánců p.Petřivého rozhodl jsem se doplnit informace. Pravděpodobně má tyto „motivační“ e-maily uložené a posílá je všem postupně za sebou. Nicméně jsou v rozporu se zákony ČR a i s dobrými mravy, stejně tak jako jeho web. Říká, jak je vše jednoduché a jak snadno se dá vydělávat, ale vůbec neupozorňuje na rizika obchodování.

Cituji z jeho webu: „Obchodovat binární opce představuje jednoduchý a rychlý způsob výdělku.“  atd. Binární opce nejsou tak jednoduché a každý na nich nedokáže vydělávat. Kdyby to tak bylo, tak by je obchodoval každý. Kde by pak brali brokeři peníze?

Přestože vydělávání není tak jednoduché, jak tvrdí p.Petřivý, tak není ani nemožné. Jen musíte vědět, kde začít a je nutné věnovat dost času testování vašich obchodních strategií.

OpceBinarni com – úsměvný podvod

Diskuze, názory a uživatelské recenze

 1. johny napsal:

  ten petrivý nezarába na binárnych opciách ale na hlúposti ľudí, kt. si otvárajú účty na ním preferovaných brokeroch 🙂

 2. Štěpán Petřivý napsal:

  Na druhou stranu jsem ale rád, že máš moji stránku v záložkách. 🙂

 3. Štěpán Petřivý napsal:

  Bohužel tě musím zklamat. Víkendové opce však existují a obchodovat jdou – ač ne u TopOption. S pozdravem Štěpán.

  1. admin napsal:

   Z toho mailu to vypadá jako bys je obchodoval u TopOption, tak nám prozraď, kde si je obchodoval a jaké 😉 Ať to můžeme uvést na pravou míru a nevypadá to jako automatický mail, který stojí ve frontě a každý den se pošle jeden přesně v pořadí, které máš nastavené. I když to je asi každému jasné, že to tak je.

Napsat komentář

Scroll to top